Kasia Cichopek w dniu wyborów samorządowych wstawiła zdjęcie z wakacji. I nieźle jej się dostało. "Serio? W tak ważny dzień?"

Kasia Cichopek wybrała się na wakacje do Mediolanu. Fani oburzyli się, że aktorka nie zagłosowała w wyborach samorządowych 2018 w Polsce.

Kasia Cichopek postanowiła zrobić sobie małą przerwę od pracy i udała się na urlop. Za cel podróży obrała sobie Mediolan. Na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie z tego malowniczego miejsca. 

Ciao Milano - napisała.

Jak się jednak okazuje, nie wszystkim się to spodobało. Aktorka ominęła wybory samorządowe 2018.

Kasia Cichopek nie zagłosowała w wyborach samorządowych

Znaleźli się fani, którzy skomentowali fakt, że zdjęcie z wakacji pojawiło się na profilu Kasi w niedzielę, a więc w dniu wyborów samorządowych w Polsce. W komentarzach czytamy:

Szkoda, że nie możesz głosować. Oby reszta z was poszła!
Serio? W tak ważny dzień chwalisz się Mediolanem?

Gwiazda nie odpowiedziała na zaczepki internautów.

Przypomnijmy, że niedawno Kasia Cichopek i Marcin Hakiel obchodzili 10. rocznicę ślubu. Kto wie, być może podróż do Włoch jest związana właśnie z tym ważnym jubileuszem.

Gwiazdy na wyborach samorządowych 2018

W przeciwieństwie do Kasi Cichopek, inne gwiazdy wybrały się w niedzielę do urn. Do głosowania namawiał m.in. Kuba Wojewódzki,Dawid Podsiadło i ciężarna Kasia Tusk z rodzicami. Koniecznie sprawdźcie, jakie są wyniki wyborów samorządowych w Polsce.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Katarzyna Cichopek z rodziną na wakacjach. Wybrali się na Teneryfę

KS

Więcej o: