Jacek Borkowski w telewizji z młodą partnerką. Mówili o różnicy wieku. "Są więksi rekordziści"

Jacek Borkowski i jego o 23 lata młodsza pranerka pojawili się "Pytaniu na śniadanie". Pogodynka czuła się jak ryba w wodzie. Mówiła więcej, niż Borkowski, który wpatrywał się w ukochaną, jak w obrazek. 

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska byli gośćmi programu "Pytanie na śniadanie". Zakochani opowiedzieli o swojej relacji i jak różnica wieku wpływa na ich codzienne życie. 

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska: Miłość nie ma wieku 

Prowadzący program - Tamara Gonzalez-Perea i Robert El Gendy - wyszli od przytoczenia amerykańskich badań dotyczących różnicy wieku w związku. Według badaczy im partnerzy bardziej różnią się wiekiem, tym mniejsze mają szanse na stworzenie stabilnej i długotrwałej relacji. 

Zarówno partnerce Borkowskiego jak i samemu aktorowi przytoczone badania się nie spodobały. 

Dziwię się, że takie badania były tworzone, bo tego nie da się zweryfikować i tego zbadać, ale skoro naukowcy ze Stanów Zjednoczonych już to zbadali, to nie wiem, co mamy powiedzieć. Miłość nie ma wieku. Może to banalne i wiele ludzi to powtarza, że miłość nie ma granic wiekowych, ale chyba tak jest...- powiedziała 36-latka.

Jacek Borkowski i jego partnerkaJacek Borkowski i jego partnerka Screen pytanienasniadanie.tvp.pl

Jacek Borkowski: Są więksi rekordziści

Jacek Borkowski zgodził się ze swoją ukochaną. Dziwił się, również, że inni zwracają uwagę na różnicę wieku miedzy nimi. 

Nie wiem, dlaczego nasza różnica wieku takie emocje wywołała. Są  więksi rekordziści - zauważył aktor .

Tu przerwała mu jego jego partnerka.

Ale to nie chodzi kochanie o rekord - przerwała aktorowi Koziejowska.
Ja się ciesze, że ten temat została poruszony, bo może pomożemy niektórym osobom. Może są tacy, którzy wstydzą się przyznać, że się kochają, bo jest między nimi 20, 30 lat różnicy - kontynuowała pogodynka.

Cały wywiad możecie obejrzeć TUTAJ

AG 

Więcej o: