Eva Minge broni krytykowaną Dominikę Gwit i jej żółtą sukienkę."Ona się nie ubiera dla nas"

Dominika Gwit została ostatnio mocno zrugana za żółtą sukienkę, w której wybrała się na pokaz mody. O jej kontrowersyjną stylizację zapytano Evę Minge. Była dla niej zaskakująco miła.

Dominika Gwit często pada ofiarą krytycznych komentarzy związanych z jej wyglądem. Aktorce obrywa się za to, że zdaniem rozlicznych "ekspertów" od mody źle wybiera ubrania, które nie maskują jej sylwetki. Ostatnio było tak w przypadku żółtej sukienki, w której zjawiła się na jednym z pokazów mody.

Eva Minge broni Dominiki Gwit

O kontrowersyjnej stylizacji Dominiki wypowiedziała się projektantka Eva Mige. Zapytana przez reporterów z PrzeAmbitni o zdanie w tej sprawie, powiedziała jasno, że Dominika powinna zostać sobą i robić tak, żeby czuć się szczęśliwa:

Niech zostanie sobą od początku do końca. Jeśli jej jest dobrze, jeżeli ona się sobie podoba, jeżeli ona jest z tym szczęśliwa, to przecież ona się nie ubiera dla nas, a dla siebie.

Projektantka dodaje:

Jeżeli ona mówi o estetyce, to ma prawo do tej estetyki. To jest jej własna estetyka. O gustach się nie dyskutuje.

Ponieważ pani Eva była także jurorką, gdzie oceniano także modelki PlusSize, mówi, że przecież może się ubierać jak chce:

No ca ma na siebie nałożyć? No nakłada na siebie różne rzeczy, które siłą rzeczy przy sporej sylwetce będą wyglądały, jeśli to jest żółta sukienka, (...) będą wyglądały na dużą, żółtą, ale jakże piękną sukienkę. Niech pozostanie sobą, niech pozostanie uśmiechnięta.

I kto by się spodziewał, że będzie taka wyrozumiała?

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o: