Eva Minge broni krytykowaną Dominikę Gwit i jej żółtą sukienkę."Ona się nie ubiera dla nas"

Dominika Gwit została ostatnio mocno zrugana za żółtą sukienkę, w której wybrała się na pokaz mody. O jej kontrowersyjną stylizację zapytano Evę Minge. Była dla niej zaskakująco miła.

Dominika Gwit często pada ofiarą krytycznych komentarzy związanych z jej wyglądem. Aktorce obrywa się za to, że zdaniem rozlicznych "ekspertów" od mody źle wybiera ubrania, które nie maskują jej sylwetki. Ostatnio było tak w przypadku żółtej sukienki, w której zjawiła się na jednym z pokazów mody.

Eva Minge broni Dominiki Gwit

O kontrowersyjnej stylizacji Dominiki wypowiedziała się projektantka Eva Mige. Zapytana przez reporterów z PrzeAmbitni o zdanie w tej sprawie, powiedziała jasno, że Dominika powinna zostać sobą i robić tak, żeby czuć się szczęśliwa:

Niech zostanie sobą od początku do końca. Jeśli jej jest dobrze, jeżeli ona się sobie podoba, jeżeli ona jest z tym szczęśliwa, to przecież ona się nie ubiera dla nas, a dla siebie.

Projektantka dodaje:

Jeżeli ona mówi o estetyce, to ma prawo do tej estetyki. To jest jej własna estetyka. O gustach się nie dyskutuje.

Ponieważ pani Eva była także jurorką, gdzie oceniano także modelki PlusSize, mówi, że przecież może się ubierać jak chce:

No ca ma na siebie nałożyć? No nakłada na siebie różne rzeczy, które siłą rzeczy przy sporej sylwetce będą wyglądały, jeśli to jest żółta sukienka, (...) będą wyglądały na dużą, żółtą, ale jakże piękną sukienkę. Niech pozostanie sobą, niech pozostanie uśmiechnięta.

I kto by się spodziewał, że będzie taka wyrozumiała?

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (19)
Eva Minge broni krytykowaną Dominikę Gwit i jej żółtą sukienkę."Ona się nie ubiera dla nas"
Zaloguj się
 • Gość: Tortura

  Oceniono 21 razy 17

  Ewa Minge komentuje różne tematy i stwierdzam, że jest bardzo mądrą życiowo kobietą. Poza tym jest takim dobrym i przyjaznym człowiekiem.
  Bardzo często, jak nie zawsze, zgadzam się z jej opiniami na dany temat.

 • Gość: grek

  Oceniono 16 razy 10

  no i dorze mowi kobieta

 • malfleur

  Oceniono 6 razy 6

  "Eva Minge broni krytykowaną Dominikę Gwit".
  Broni - Dopełniacz: kogo? czego" - krytykowanej Dominiki Gwit.
  Nie ma dnia, żeby rażące błędy ortografii i stylu nie pojawiały się na tej stronie.
  Nikt nie wyciąga z tego konsekwencji? Wstyd i żenada.

 • lekkopoirytowana

  Oceniono 4 razy 2

  jak gruba to powinna ubrać się w worek i to koniecznie czarny.... jestem za tym, żeby te wszystkie pożałowania godne znawczynie mody zajęły się jednak sobą i pozwoliły się cieszyć modą taką, na jaką każdy ma ochotę, te grube też....

 • Gość: Feet

  Oceniono 4 razy 2

  Ależ to oczywiste jej sprawa jaki”namiot”włoży na siebie,tak jak jej sprawa jest w jakim stanie jest Dominiki kręgosłup i serce Tylko dlaczego kiedyś lansowała swoją książkę

 • Hawajska Hawajka

  Oceniono 1 raz 1

  Pani Dominika nikogo nie udaję, jest sobą za to wielki Szacun!!!!! Ma prawo ubrać cokolwiek kiedykolwiek. Wolny kraj jeżeli się to komuś nie podoba niech nie patrzy.... !

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  I znów wszystkie pozytywne komentarze pisze ta sama osoba, ten sam styl, te same wulgaryzmy, te same błędy... Zmiana nicka nie pomaga, ludzie nie są ślepi.

 • Gość: Normalny

  Oceniono 1 raz 1

  Do roboty dziwolągi !!!! Kto wam kasę daje za te pajacowanie ? Do prawdziwej pracy, takiej która coś wymiernego daje ludziom i społeczeństwu. Za waszego pajacowania nikt się nie naje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX