Księżna Meghan i książę Harry rzucają piłką. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Połączyła styl sportowy z elegancją

Księżna Meghan i książę Harry pojawili się na imprezie charytatywnej. Wzięli udział w turnieju netballa (gry zespołowej podobnej do koszykówki). Jak się prezentowali?

Księżna Meghan i książę Harry po krótkiej nieobecności wrócili do wypełniania swoich obowiązków. Jako honorowi ambasadorzy akcji reprezentujący fundację The Royal Foundation odwiedzili Loughborough University. Tam, po wręczeniu nagród uzdolnionej młodzieży, wzięli udział w grach zespołowych.

Księżna Meghan w eleganckim komplecie

Wyjście miało charakter mniej formalny, dlatego księżna mogła sobie pozwolić na trochę luzu i założyć spodnie. Przypomnijmy, że Elżbieta II wolałaby, żeby zarówno księżna Sussex, jak i księżna Kate, raczej zakładały na oficjalne wyjścia sukienki.

Dlatego księżna Meghan zdecydowała się na komplet w ciemnym kolorze: spodnie dzwony oraz bluzkę z asymetryczną falbaną. Tym razem postawiła na marki. Dół zaprojektował Joseph Altuzarra, a góra pochodziła od Oscara de la Renty. Kreację dopełniły czarne szpilki.

Księżna Meghan podczas gry zespołowej. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Trzeba przyznać, że księżna Sussex perfekcyjnie połączyła styl elegancki ze sportowym. Wyglądała świetnie, a jednocześnie czuła się na luzie. A Wam jak się podoba?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.