Śmiertelnie chora dziennikarka żegna się z fanami. "Pozostało mi kilka dni życia"

Rachael Bland poinformowała za pośrednictwem Twittera, że pozostało jej kilka dni życia. Dziennikarka stacji BBC od dwóch lat zmaga się z nowotworem piersi.

Rachael Bland jest popularną prezenterką telewizji BBC oraz BBC Radia 5. Dziennikarka od dwóch lat cierpi na nowotwór piersi. Choć 40-latka dzielnie walczyła, choroba okazała się silniejsza i zaatakowała węzły chłonne.

Rachael Bland jest śmiertelnie chora

W poniedziałek Rachael opublikowała na Twitterze poruszający wpis, w którym pożegnała się ze swoimi fanami. Jak się okazuje, nie ma już dla niej ratunku.

Powiedziano mi, że mam tylko kilka dni. To bardzo surrealistyczne. Dziękuję bardzo za wsparcie, jakie otrzymałam - napisała.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów.

Nie mogę w to uwierzyć... Nie poddawaj się!
Jesteś cudowna, choroba nie może nam ciebie odebrać...
To niesprawiedliwe... Bądź silna!

Rachael Bland - kim jest?

Rachael Bland jest popularną i lubianą prezenterką telewizji BBC oraz BBC Radia 5. Pięć lat temu dziennikarka wyszła za mąż. Trzy lata później została mamą Freddiego. Od jakiegoś czas Rachael prowadzi bloga, który jest dla niej formą pamiętnika. W jednym z wpisów przyznała, że w ten sposób chce pozostawić synowi pamiątkę.

Edit. Dzisiaj rano Rachael Bland zmarła. O śmierci dziennikarki poinformował jej mąż za pośrednictwem Twittera.

Nasza piękna, odważna Rachael umarła spokojnie dziś rano w otoczeniu jej bliskiej rodziny. Jesteśmy zdruzgotani, ale ona chciałaby, żebym podziękował wszystkim, którzy zainteresowali się jej historią albo przesłali wiadomości ze wsparciem. Nigdy nie dowiecie się, jak wiele dla niej niej znaczyły. Steve i Freddie xxx - czytamy na Twitterze Bland

Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje.

Więcej o:
Komentarze (57)
Śmiertelnie chora dziennikarka żegna się z fanami. "Pozostało mi kilka dni życia"
Zaloguj się
 • Gość: Ly

  Oceniono 66 razy 60

  Strasznie smutne byc swiadomym swego kresu, tego ze sie zostawia bliskich a zwlaszcza tak malutkie dziecko..

 • Gość: der sturmer

  Oceniono 66 razy 44

  A taki rydzyk bardzo zły klecha dalej będzie psuć krew Polakom i szkodzić Polsce.

 • Gość: Druciany grzebień

  Oceniono 39 razy 15

  Ale wyciskacz łez , zapalajcie wirtualne świeczki , szerujcie, piszcie, ze to wzruszające, bo my tacy empatyczni jesteśmy! Niestety tylko w necie, na codzień chamy i gbury, im więcej chama, tym więcej samojebek, samouwielbienia, szerowania piesków , kotków koniecznie ze schroniska i słit komcie „ wzięłabym ale...” „ na pewno się uda ( ale nie przy mojej pomocy) itd ....

 • konigin

  Oceniono 6 razy 6

  Ciaza przyspieszyla pojawienie sie choroby nowotworowej. Niestety, to dosc czeste zjawisko. Szkoda dziewiczyny, 40 lat co to za wiek na umieranie.

 • Gosc z CH

  Oceniono 5 razy 5

  Spóźniliście się :-( Rachael Bland, dziennikarka BBC, zmarła dzisiaj rano.

 • Gość: ja

  Oceniono 13 razy 5

  Ona nie żyje. Dajcie kolejny tekst żeby się klikało. Ku... mać po prostu.

 • Gość: Polak

  Oceniono 4 razy 4

  Pani Rachael Bland zawodowo była i będzie trwała w pamięci niezapomniana. Łzy cisną się na myśl iż tak wartościowa osoba i młoda mogąca tyle dobra wlewać strumieniami na ekrany przekazu wszystkim, odchodzi. Odwaga zmierzenia się z sobą w tym przekazie, dla SYNKA , na dowód pamięci o niej. Ludzie bądźcie dobrzy.

 • takinikt

  Oceniono 6 razy 4

  Zmarła dziś rano.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX