Polak zagra u Tarantino! Rafał Zawierucha wystąpi obok Leonardo DiCaprio i Brada Pitta. "To spełnienie marzeń"

Rafał Zawierucha oficjalnie dołączył do obsady najnowszego filmu Quentina Tarantino. Wcieli się w postać młodego Romana Polańskiego. Nie ukrywa swojej radości i mówi, że właśnie spełniają się jego marzenia.

Quentin Tarantino długo trzymał miłośników swojej twórczości w niepewności i nie zdradzał, kto wcieli się w rolę młodego Romana Polańskiego w jego najnowszym filmie. Właśnie okazało się, że do obsady "Once Upon a Time in Hollywood" dołączy polski aktor, Rafał Zawierucha.

Polak zagra w filmie Tarantino

Zawierucha nie ukrywa swojej radości. Na Instagramie dodał zdjęcie oraz wpis, w którym wyznał, że to spełnienie jego marzeń i czuje się zaszczycony pracą z hollywoodzkim reżyserem.

To spełnienie marzeń. I to się dzieje naprawdę! Praca z takim reżyserem jest prawdziwym zaszczytem i jestem bardzo dumny z tego, że dołączam do rodziny Quentina Tarantino. Dziękuję - napisał.

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji. Użytkownicy Instagrama są dumni i cieszą się razem z nim.

Rafał, cieszę się razem z Tobą. Super.
Petarda!! Ogromne gratulacje.
Wielkie gratulacje. Ogromny sukces - piszą.

Wśród komentujących znaleźli się także m.in. Borys Szyc, o którego udziale w hollywoodzkiej produkcji się mówiło, Anna Kalczyńska oraz Weronika Książkiewicz:

Yeah Man!!! Pamiętaj, co Ci mówiłem - napisał Szyc.
Wspaniale!!! Gratulacje ogromne - pogratulowała Kalczyńska.
Ale czad! Gratulacje stary - dodała Książkiewicz.

Rafał Zawierucha - kim jest?

Rafał Zawierucha do tej pory pojawiał się najczęściej w rolach drugoplanowych oraz w serialach. Najczęściej grał role strażników miejskich, kelnerów czy sprzedawców. Widzowie TVN mogą go kojarzyć z "Przepisu na życie", gdzie wcielał się w postać Kuby, asystenta Poli (Edyta Olszówka). Wróżymy mu, że po udziale w hollywoodzkiej produkcji, docenią go także polscy reżyserzy.

"Once Upon a Time in Hollywood"

Najnowszy film Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood" opowiada o zbrodniach sekty Charlesa Mansona. Jedną z ofiar brutalnego mordu padła Sharon Tate, żona Romana Polańskiego. Dramat rozegra się na przełomie lat 60. i 70. w Los Angeles, a stylistyka ma nawiązywać do kultowego "Pulp Fiction". W obsadzie znaleźli się m.in. Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Al Pacino oraz Margot Robbie.

Mikołaj Krawczyk na planie "Pierwszej Miłości" zakochał się 2 razy. A pamiętacie, jak zaczął się romans Curuś i Farrela?

AW

Więcej o:
Komentarze (6)
Rafał Zawierucha zagra Romana Polańskiego w filmie Tarantino. Wystąpi u boku Leonardo DiCaprio i Brada Pitta
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 16 razy 14

  Dobrze że mamy takich aktorów! Szkoda że Tomasz Kot nie zagra w Bondzie

 • Gość: mila

  Oceniono 8 razy 8

  Super i gratulacje!!!!

 • Gość: merylstreep

  Oceniono 3 razy 3

  Nie mam nic do Rafała Zawieruchy, ale kompletnie mi nie pasuje do roli Romana Polańskiego. Jest za ładniutki. Jeśli chodzi o podobieństwo do Polańskiego, to jest jeden aktor, który przypomina go do złudzenia. Nazywa się Eryk Kulm.

 • nabbuko

  0

  "Główka pracuje", Panie Rafale :) pozdro i gratulacje!

 • Gość: Kinomanka

  0

  Fantastyczna wiadomość. Gratulacje dla Rafała !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX