Brad Pitt i Leonardo DiCaprio w jednym filmie! Tarantino zaprosił ich na plan. Znamy datę premiery i tytuł

Brad Pitt i Leonardo DiCaprio oficjalnie dołączyli do obsady nowego filmu Quentina Tarantino o morderstwie w willi Polańskiego. Premiera w sierpniu 2019 roku.

Do obsady najnowszego filmu Quentina Tarantino dwóch wspaniałych aktorów Leonardo DiCaprio i Brad Pitt. Co ciekawe ten pierwszy ma zagrać rolę gwiazdy westernów, Ricka Daltona, a drugi jego dublera.

Akcja dzieje się w Los Angeles w 1969 roku, u szczytu hippisowskiego Hollywood. Dwiema głównymi postaciami są Rick Dalton, była gwiazda westernowego serialu i jego wieloletni dubler Cliff Booth - powiedział reżyser filmu.
Jestem też niezmiernie podekscytowany współpracą z DiCaprio i Pittem - wyznał Tarantino.

"Once Upon a Time in Hollywood"

Tytuł filmu, "Once Upon a Time in Hollywood", nawiązuje do wcześniejszych dzieł reżysera, które utrzymane były w konwencji westernu. 

Premiera filmu zaplanowana jest na 9 sierpnia 2019 roku

Nie jest to przypadkowa data, a 50. rocznica tragicznych wydarzeniach, na podstawie których powstaje produkcja. 

Film będzie opowiadał o serii morderstw, jakich dopuściła się grupa zwolenników Charlesa Mansona w 1969 roku, w tym historię śmierci Sharon Tate i jej przyjaciół w domu Romana Polańskiego.

Nie wiemy jeszcze, kto wcieli się w postać Romana Polańskiego, ale mówi się, że Tarantino rozpruje kandydaturę Borysa Szyca

Czekacie na ten film?

PC