Edyta Górniak pokazała czułości z partnerem. Na nagraniu jest też Allan Krupa. Widać, że się kochają!

Edyta Górniak opublikowała na Instagramie nagranie, na którym widzimy jak tańczy i przytula swojego partnera. To jest właśnie miłość!

Od jakiegoś czas Edyta Górniak jest w związku. Jej wybrankiem został o 12 lat młodszy od niej kierowca rajdowy, biznesmen i właścicielu hotelu w Łodzi - Mateusz Zalewski.

Edyta Górniak tańczy z partnerem

Wszystko wskazuje na to, że gwiazda jest tak szczęśliwa, że nie zamierza ukrywać swojej miłości. Najpierw były urocze komentarze, jakie zakochani pisali sobie na Instagramie, później wymowne zdjęcie piosenkarki z podpisem "Razem" i serduszkiem, a teraz przyszła pora na nagranie.

Na Instastory artystki pojawił się film, na którym widzimy jak Edyta i Mateusz przytulają się i tańczą. W pewnym momencie w kadrze pojawia się rozbawiony Allan Krupa. Na końcu widzimy, jak Zalewski całuje ukochaną w policzek.

To wideo to najlepszy dowód na to, że wokalistka w końcu znalazła swoje szczęście. Gratulujemy!

Kim jest Mateusz Zalewski?

Mateusz ma 34 lata, jest biznesmenem, właścicielem hotelu w Łodzi i kierowcą rajdowym. Ponoć między nim a Edytą od razu zaiskrzyło.

Mateusz natychmiast uwiódł Edytę swoją czułością. Od razu też polubił go jej syn. Jest tak szczęśliwa, że mogłaby przenosić góry - podaje informator "Faktu".

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.