Edyta Górniak pokazała czułości z partnerem. Na nagraniu jest też Allan Krupa. Widać, że się kochają!

Edyta Górniak opublikowała na Instagramie nagranie, na którym widzimy jak tańczy i przytula swojego partnera. To jest właśnie miłość!

Od jakiegoś czas Edyta Górniak jest w związku. Jej wybrankiem został o 12 lat młodszy od niej kierowca rajdowy, biznesmen i właścicielu hotelu w Łodzi - Mateusz Zalewski.

Edyta Górniak tańczy z partnerem

Wszystko wskazuje na to, że gwiazda jest tak szczęśliwa, że nie zamierza ukrywać swojej miłości. Najpierw były urocze komentarze, jakie zakochani pisali sobie na Instagramie, później wymowne zdjęcie piosenkarki z podpisem "Razem" i serduszkiem, a teraz przyszła pora na nagranie.

Na Instastory artystki pojawił się film, na którym widzimy jak Edyta i Mateusz przytulają się i tańczą. W pewnym momencie w kadrze pojawia się rozbawiony Allan Krupa. Na końcu widzimy, jak Zalewski całuje ukochaną w policzek.

To wideo to najlepszy dowód na to, że wokalistka w końcu znalazła swoje szczęście. Gratulujemy!

Kim jest Mateusz Zalewski?

Mateusz ma 34 lata, jest biznesmenem, właścicielem hotelu w Łodzi i kierowcą rajdowym. Ponoć między nim a Edytą od razu zaiskrzyło.

Mateusz natychmiast uwiódł Edytę swoją czułością. Od razu też polubił go jej syn. Jest tak szczęśliwa, że mogłaby przenosić góry - podaje informator "Faktu".

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Komentarze (43)
Edyta Górniak pokazała czułości z partnerem. Na nagraniu jest też Allan Krupa
Zaloguj się
 • crex-crex

  Oceniono 20 razy 20

  Kto temu młodemu te okulary i ten łańcuch dobrał? To jest w genach i nie ma na to siły, czy jak?

 • Gość: burdelmama

  Oceniono 20 razy 20

  Wieczna infantylna nastolatka , do tego każdego faceta zaleje na początku tą słodką trucizną a potem kopnie w tyłek i powie ,że był beznadziejny.

 • Gość: ja gość tu jestem

  Oceniono 15 razy 15

  A potem znowu będzie sie żalić publicznie jacy oni wszyscy są do niczego. Niczego nie uczy się z wiekiem.

 • Oceniono 14 razy 12

  Pan nie jest ani biznesmenem, ani właścicielem hotelu, ani rajdowcem. Pieniądze ma od dziadków, sam nic nigdy nie zarobił. Hotel nie jest jego, on jest tam menadżerem, choć nic nie umie to rodzina go zatrudnia. Kupili mu rajdówkę to jeździ, ale talentu i zapału do pracy Bozia nie dała. Takich "pay driverów" w rajdach są setki. Kolejne zero za kasę rodziny, taki to biznesmen i rajdowiec. A Edyta serwuje swojemu synowi, nie tylko nowego kochanka, ale kolejnego młodszego kochanka. Jak ona się zachowuje?

 • superpolpol

  Oceniono 11 razy 9

  Ore, ore, szabadabadabada amore....

 • Gość: mam innego nicka

  Oceniono 8 razy 8

  Edzia już tyle "szczęść" miała, że nikt nie wierzy w te brednie

 • Gość: miszcz

  Oceniono 10 razy 8

  cygańska rodzinka

 • Gość: Ola

  Oceniono 9 razy 7

  Gdzie rodzice tego chłopca ? Czy Oni nie chcą mieć wnuków, świat rodzinnych? Ratujcie Syna ...
  A Ty chłopie zes się wylansował to uciekaj z tego tonącego statku. Ona Cię zje na deser jak wszystkich swoich byłych....za 10 lat ty będziesz chciał żyć pełnia życia a u boku...... sfochowana babcia.... może tego komentarza nie usunięcie ~ o Willasowej nie wspomnialam tym razem...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX