Mucha na ramówce TVP w zjawiskowej, czerwonej sukni. Ale zaraz, zaraz... Taką samą miała na sobie Kożuchowska!

Anna Mucha przepięknie prezentowała się podczas jesiennej ramówki TVP. Aktorka wybrała suknię od Violi Piekut. W takiej samej widzieliśmy już kilka innych gwiazd.

Anna Mucha pojawiła się w czwartek wieczorem na jesiennej ramówce TVP w pięknej, czerwonej sukni. Swoją kreacją przyćmiła inne gwiazdy. Jednak czy zdawała sobie sprawę, że w przeszłości w tej samej kreacji pokazywały się już inne gwiazdy? 

Anna Mucha w sukni jak Kożuchowska i Gardias

Anna Mucha na ramówkę TVP i jednocześnie jubileusz "M jak miłość" wybrała dopasowaną balową suknię z odkrytymi ramionami w soczystym odcieniu czerwieni. Kreacja pochodzi z kolekcji Violi Piekut

Dzięki tej sukni Mucha wyróżniała się z tłumu i trudno było oderwać od niej wzrok. Okazuje się jednak, że czerwona suknia od Piekut jest bardzo popularna i sięgnęły po nią również inne gwiazdy, takie jak Małgorzata Kożuchowska, Dorota Gardias, Małgorzata Rozenek, Agnieszka Hyży czy Sandra Kubicka.

ANNA MUCHA I INNE GWIAZDY W TEJ SAMEJ KREACJI. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Suknia od Violi Piekut fantastycznie leżała również na Kożuchowskiej, Gardias i Kubickiej. Każda z pań pochwaliła się nią na swoim Instagramie. 

Waszym zdaniem która z gwiazd wygląda w niej najlepiej?

AG

Więcej o:
Copyright © Agora SA