MTV VMA 2018. Jennifer Lopez wygłosiła takie przemówienie, że jej partner ledwo powstrzymał łzy. A najlepiej bawiła się jej mama!

Jennifer Lopez otrzymała na gali VMA nagrodę MTV Vanguard Award za całokształt twórczości. Gdy dziękowała ze sceny za wyróżnienie, jej partnerowi zaszkliły się oczy ze wzruszenia.

Jennifer Lopez była absolutną królową 35. gali MTV Video Movie Awards. Nie dość, że wyglądała najpiękniej, dała najbardziej elektryzujący występ, to jeszcze dostała najważniejszą nagrodę wieczoru.

Chłopak Jennifer Lopez prawie się popłakał na MTV VMA

Jennifer Lopez dostała najważniejszą nagrodę wieczoru - MTV Vanguard Award. Przyznaje się ja za całokształt twórczości, wcześniej otrzymali nią m.in. Michael Jackson, The Beatles, Britney Spears czy Beyonce. Kiedy J.Lo. ją odbierała, dała takie przemówienie, że jej facetowi, Alexowi Rodriguezowi, trudno było ukryć wzruszenie.

>>>>Jennifer Lopez przemawiała, a jej chłopak próbował się nie popłakać. ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ<<<<

Przez całą galę Alex, który jest słynnym bejsbolistą, zachowywał się jak mężczyzna idealny. Chodził za Jennifer z telefonem, cały czas robił jej zdjęcia i ją nagrywał. 

Oczu od niej nie odrywał:

A potem Jennifer zaczęła swoje przemówienie.

 

Dziękowała wszystkim za wsparcie, ale Alexowi poświęciła tak urocze zdanie, że nam też się łza w oku zakręciła:

Jesteś moją bratnią duszą. Jesteśmy jak lustrzane odbicia. Moje życie jest słodsze i lepsze z Tobą.

Alex Rodriguez w tym momencie nie wytrzymał. Próbował się nie popłakać, ale łatwo nie było. Oczy mu się zaszkliły.

Chłopak Jennifer Lopez prawie się popłakałChłopak Jennifer Lopez prawie się popłakał MTV | Kadr

Jennifer Lopez dała najlepszy występ wieczoru, mama szalała pod sceną

Ludzie są zachwyceni tym, co J.Lo pokazała na scenie MTV VMA. Zagrała swoje największe hity i w 10 minut rozgrzała całą salę do czerwoności:

 

Jennifer była w super formie, a w tym czasie jej mama szalała pod sceną z dzieciakami i razem z nią wyśpiewywała teksty piosenek (ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ):

Mama Jennifer Lopez i jej córkaMama Jennifer Lopez i jej córka fot. MTV | kadr

Wszyscy widzowie są zupełnie zgodni, że Jennifer Lopez dała na tej gali czadu. Ludzie są pod wrażeniem, że śpiewała na żywo, bez playbacku. Także jej układ taneczny zrobił wrażenie - nie ma co ukrywać, zasłużyła na swoją nagrodę. 

JAB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.