Jennifer Lopez kończy 49 lat. Imprezę urodzinową spędziła w bikini. Takiego brzucha pozazdrości jej niejedna nastolatka

Z okazji 49. urodzin Jennifer Lopez pokazała zdjęcie w bikini. Gwiazda prezentuje się jak milion dolarów!

Choć trudno w to uwierzyć, Jennifer Lopez skończyła we wtorek 49 lat. Czy cokolwiek na to wskazuje? Naszym zdaniem absolutnie nic. Gwiazda z roku na rok wygląda coraz piękniej i młodziej.

Jennifer Lopez skończyła 49 lat

Z okazji urodzin na Instagramie J.Lo pojawiło się jej zdjęcie z bliskimi. Artystka i przyjaciele pozują na plaży z butelkami szampana.

Obecna sytuacja urodzinowa - napisała.

Pod fotografią pojawiło się tysiące komentarzy z życzeniami. Jednak największą uwagę fani zwrócili na ciało wokalistki. Zresztą, tylko spójrzcie na ten sześciopak:

 
Marzę o tym, żeby mieć ciało jak ty!
Jak to możliwe, żeby w twoim wieku tak wyglądać? To jakiś cud natury!
Co za ciało, co za brzuch, co za uroda! Najpiękniejsza! - czytamy w komentarzach.

Dieta Jennifer Lopez

Aby być posiadaczem takiego ciała, trzeba się jednak sporo napracować. Jakiś czas temu trener Jennifer Lopez zdradził jej sposób na idealną sylwetkę:

Wybrałem dla niej oczyszczającą dietę, ponieważ potrzebuje bardzo dobrego paliwa, by mogła robić wszystko to, co robi obecnie. Wszystko jest organiczne i dobrze przemyślane. Jest zachowany balans pomiędzy ilością wysokiej jakości białka, a innymi składnikami odżywczymi. Wszystko jest świeże. Nie ma nic przetworzonego, z wyjątkiem proteinowego proszku do koktajlu, jeżeli danego dnia zdecydujemy się przygotować proteinowy koktajl- powiedział Tracy Anderson.

Do tego dochodzą skomplikowane choreografie na koncertach i godziny spędzone na siłowni. No i oczywiście dobre geny.

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.