Nowe fakty w sprawie śmierci Konrada Gacy. Żona znalazła go w salonie w ich domu pod Lublinem

Konrad Gaca zmarł w nocy z 15 na 16 sierpnia. Jak podaje "Fakt", został znaleziony przez żonę, która zaniepokoiła się, że nie położył się spać.

42-letni Konrad Gaca zmarł w nocy z środy na czwartek w swoim domu pod Lublinem. "Fakt" podaje, że ciało mężczyzny znalazła nad ranem jego żona.

Zobacz też: Konrad Gaca zmarł w wieku 42 lat. W ciągu kilku lat stał się gwiazdą i biznesmenem. Jednak nie ominął go hejt

Konrad Gaca nie żyje

Kobieta zaniepokoiła się, że jej mąż nie położył się spać. Gdy poszła zobaczyć, co robi, zobaczyła jego ciało na kanapie przed telewizorem. Wszystko działo się ok. 4 nad ranem. Wezwała karetkę, jednak przybyli na miejsce lekarze potwierdzili, że Gaca nie żyje. Zjawiła się także policja oraz prokuratura.

Po otrzymaniu informacji prokurator udał się na miejsce razem z policją w celu przeprowadzania oględzin. Wszczęliśmy śledztwo w kierunku art. 155, czyli nieumyślnego spowodowania śmierci, dlatego że tak się standardowo wszczyna takie postępowania - powiedziała w rozmowie z Plotkiem Agnieszka Kępka, rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Nieoficjalnie wiadomo, że wykluczono udział osób trzecich, a Konrad Gaca nie miał obrażeń wewnętrznych. Sekcja zwłok, która została przeprowadzona, ma odpowiedzieć na pytanie, co było przyczyną śmierci 42-letniego biznesmena.

Zobacz też: Konrad Gaca nie żyje. Jego wspólnik komentuje: Nikt nie przypuszczał, że coś takiego może się wydarzyć

Konrad Gaca

Gaca zyskał sławę dzięki swojemu autorskiemu programowi odchudzania GACA SYSTEM. Jako ekspert od walki z otyłością stworzył centra, które były nie tylko siłowniami, ale też miejscami, w których osoby z nadwagą mogły uzyskać wsparcie i porady. "Mądre Odchudzanie", bo tak nazywał swój system Gaca było tak skuteczne, że dietetyk otrzymał program w telewizji "Fat Killers".

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.