Fanka skrytykowała Dodę za zdjęcia w bikini. Błyskawicznie odpowiedziała. "Kochaneczko...". Oj, nie warto z nią zadzierać

Doda pochwaliła się na Instagramie zdjęciami w bikini. Nie spodobało się to jednej internautce. Kobieta skrytykowała gwiazdę, a ta odpowiedziała jej w mocnych słowach.

Doda przebywa obecnie na rajskich wakacjach ze swoim mężem. Na Instagramie gwiazdy można zobaczyć sporo jej zdjęć w bikini. Okazuje się, że roznegliżowane fotografie artystki nie wszystkim przypadły do gustu. 

Doda skrytykowana przez internautkę

Jedna z internautek zarzuciła Dodzie, że ta publikuje zdjęcia w bikini, by zrobić wokół siebie rozgłos. Dodała też, że pokazywanie takich zdjęć to brak smaku.

Też mam ładne ciało, ale nie wrzuciłabym zdjęć w takich pozach. Dlatego, że po prostu trochę to niesmaczne i wieje pod publikę...

Pod komentarzem internautki rozpętała się burza. Fani Dody stanęli w obronie swojej idolki. W końcu głos zabrała sama zainteresowana i odpowiedziała na krytykę.

Kochaneczko, pozwoliłam ci w mojej piaskownicy powykłócać się o grabki, ale widzę, że nadwyrężając moją gościnność, zanudzasz tu wszystkich. Zmykaj już na dobranockę, bo niebawem wrzucę takie zdjęcia, że twój york nie zdąży cię reanimować. Tak dla twojego dobra - napisała.

Piosenkarka dodała też, że taka jest rola Instagrama, aby publikować na nim zdjęcia, którymi autor chce się pochwalić z innymi.

Cały ten Instagram jest pod publikę. Przecież nie prywatny - zauważa Dorota. Mam w życiu ten komfort, że jestem sobą: jednego dnia świecę cyckami, a drugiego przykładem - dodała.

Jedno jest pewne, z Dodą nie warto zadzierać. 

A Wy co uważacie o publikowaniu zdjęć w bikini na portalach społecznościowych?

KS

Doda wściekła na obsługę hotelu. Oskarża dyrektora, że zadzwonił po paparazzi

Więcej o:
Komentarze (50)
Doda odpowiedziała na krytykę internautki. "Twój york nie zdąży cię reanimować"
Zaloguj się
 • Gość: Dodziara

  Oceniono 33 razy 21

  Te zdjecia byly okropne, takie idealne do Dubaju. Zaloba die zajmim, hipokrytko Rabczewska i schowaj ten wyniosly, poblazliwy ton, kochanienka!

 • Gość: bea

  Oceniono 28 razy 18

  takie foty wrzucają osoby,które wciąż muszą utwierdzać się w przekonaniu,że ,super wyglądają i oczekują komplementów

 • Gość: ju

  Oceniono 14 razy 12

  I to jest właśnie cała Doda hipokrytka najpierw wygłasza apele by się szanować a następnie odpowiada na zaczepki jak 16 latka .Jest osobą publiczną i powinna liczyć się z krytyką na swój temat

 • Robert Ch

  Oceniono 9 razy 7

  Chyba pierwszy raz się zgodzę z Dodą. Instagram to nie tv publiczna, wchodzi ten kto zadał sobie trud założenia konta, zabezpieczenia hasłem, itd. I jak się domyślam nie w celach prowadzenia badań z etyki celebrytów.

 • Gość: korona

  Oceniono 10 razy 6

  tej to też chyba się nudzi skoro ma czas na komentowanie, i żeby to był jakiś chamski komentarz to rozumiem ale to nie było nic szczególnego

 • Gość: gol

  Oceniono 6 razy 4

  "...aby publikować na nim zdjęcia, którymi autor chce się pochwalić z innymi" - dodała Doda.

  Następnym razem, zanim coś doda, niech weźmie korepetycje u jakiegoś czwartoklasisty z podstawówki/!

 • Gość: Pan Kaleson

  Oceniono 4 razy 4

  Luuudzie! Przecież to wszystko jest reżyserka. Pani Doda na pewno została należycie wynagrodzona za publiczne zdjęcia w strojach konkretnej firmy i w konkretnych pozycjach. Dajcie sobie „siana”.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX