• Link został skopiowany

Doda znalazła zdjęcie ze swojego pierwszego koncertu: Byłam świeżo po maturze. "Myślałem, że to Britney Spears"

Doda na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem z pierwszego profesjonalnego koncertu. Fotografię wykonano 16 lat temu.
Doda
Fot. dodaqueen/Instagram

Doda kocha śpiewać i ze śpiewem związana jest już od dziecka. Swój pierwszy profesjonalny koncert gwiazda dała w 2002 roku, kiedy występowała z zespołem Virgin. 

Doda chwali się pamiątkowym zdjęciem

Doda zabrała się chyba ostatnio za porządki, bo odgrzebała swoje zdjęcie sprzed 16 lat. Uwieczniony został na nim pierwszy oficjalny koncert wokalistki.

Rabczewska powróciła we wspomnieniach do przeszłości, co widać również po opisie fotografii. 

Nie wierzę, co znalazłam! To fota z mojego pierwszego w historii profesjonalnego koncertu (z zespołem Virgin) w nieistniejącym już klubie Piekarnia z roku 2002 roku w Warszawie! Byłam tu świeżo po maturze - napisała artystka.
Doda podczas pierwszego profesjonalnego koncertu
Doda podczas pierwszego profesjonalnego koncertu Fot. dodaqueen/Instagram

Fani Dody zachwyceni

W komentarzach pod fotografią fani wokalistki również zaczęli wspominać czasy, w których zaczęli słuchać Dody. Pojawiły się też uwagi, że czas jest łaskawy dla Rabczewskiej, która niemal wcale się nie zmienia. 

Pamiętam te czasy.
Taką cię pamiętam, wyglądałaś bosko.
Myślałem że to Britney Spears z czasów Gimme More!
Od zawsze zjawiskowa.
Najlepsze jest to, że stylizacja jak nic z dzisiaj... moda znów zatacza koło.

A wy pamiętacie Dodę z młodości?

AG

Więcej o: