Marina Łuczenko pokazała, jak wygląda jej brzuch miesiąc po porodzie. Gwiazda pochwaliła się też uroczym nagraniem z Liamem

Jak wygląda Marina miesiąc po urodzeniu Liama? Aż trudno uwierzyć, że artystka jeszcze niedawno była w ciąży. Gwiazda prezentuje się fantastycznie.

Dokładnie 30 czerwca Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny zostali po raz pierwszy rodzicami. Para powitała na świecie syna, Liama. Radosną nowiną pochwalili na swoich profilach na Instagramie.

Marina Łuczenko schudła po ciąży

Tymczasem na Instastory Mariny pojawiło się nagranie, na którym piosenkarka prezentuje swoją figurę miesiąc po porodzie. 

Prawie miesiąc po porodzie - napisała.

Jak wygląda gwiazda? Trudno uwierzyć, że dopiero co urodziła dziecko. Marina jest szczupła, a jej brzuch jest niemalże perfekcyjnie płaski. Nie ma śladu po ciążowych kilogramach. Takiej sylwetki i genów można jej tylko pozazdrościć!

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Ale to nie wszystko. Artystka opublikowała też nagranie, na którym widzimy Liama leżącego na klatce piersiowej swojej mamy. Marina sprezentowała mu buziaka w główkę.

Moje życie - napisała.

Marina na diecie Lewandowskiej

Jakiś czas temu Marina pochwaliła się, że jest na diecie ułożonej przez Annę Lewandowską. Wiele osób spekulowało, że gwiazda chce stracić nabyte w trakcie ciąży kilogramy. Jednak okazało się, że jest to dieta dla matek karmiących. 

Co zatem stoi za jej świetną figurą? Może gwiazda spędza długie godziny na siłowni, albo trenuje z Anną Lewandowską

KS