Ola Żuraw jest w 5. miesiącu ciąży, a chwali się płaskim brzuchem w bikini. "Nie wypchałam go do nagrań"

Aleksandra Żuraw, finalistka 4. edycji "Top Model", niebawem zostanie mamą. Modelka pochwaliła się zdjęciem w bikini. Wytłumaczyła też, dlaczego jej brzuch jest tak płaski.

Aleksandra Żuraw jest w piątym miesiącu ciąży. Przyszła mama relaksuje się teraz na plaży i zażywa słonecznych kąpieli w bardzo skąpym bikini. 

Aleksandra Żuraw pozuje w bikini

Finalista 4. edycji "Top Model" właśnie zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie w bikini. Uwagę przyciąga jej płaski brzuch, zwłaszcza, że modelka jest w 5. miesiącu ciąży. 

Żuraw jednak sama wyjaśniła, dlaczego jej brzuch jest tak płaski, a przez to nie wygląda, jak ciążowy. 

To nie jest stare zdjęcie, tak prezentuje się 5 miesiąc ciąży!?? Sic! Per dzidziuś bawi się w chowanego, raz brzuch jak 7 miesiącu, raz płaski. Więc by rozwiać Wasze teorie spiskowe, brzucha nie wypożyczyłam, nie wypchałam do nagrań czy zdjęcia. Zwyczajnie Per dzidziuś wstydliwy, a z zasłyszanych, babcinowych mitów wynika, że tak jest z dziewczynkami - pisze pod zdjęciem Żuraw.

Fani Aleksandry Żuraw komentują

Pod zdjęciem pojawiło się, wiele komentarzy, w których fani Żuraw zastanawiali się, jakiej płci będzie jej dziecko. Niektórzy komentowali figurę modelki.

Brzuszek płaski,ale jednak ciut, ciut widać, że ktoś tam jest!
Świetnie wyglądasz.
Ja też tak mam - 27 tydzień i dalej nic nie widać. Tylko czasem, ale to bardziej jakbym zjadła za dużo - czytamy w komentarzach. 

I faktycznie Aleksandra Żuraw wygląda fenomenalnie, a ciążowe krągłości możemy podziwiać na innych zdjęciach modelki.

AG 

Więcej o:
Komentarze (1)
Ola Żuraw jest w 5. miesiącu ciąży, a chwali się płaskim brzuchem w bikini
Zaloguj się
  • Gość: Nnatalia

    0

    Co za ściema.... brzuszek może być płaski w tym okresie ciąży ale nie chowa się tak magicznie, że raz jest całkiem duży a raz zupełnie płaski.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX