Agata Młynarska wyszła ze szpitala. Jak się czuje?

Agata Młynarska jakiś czas temu trafiła do szpitala, gdzie lekarze walczyli o jej życie. Po kilku dniach obserwacji, prezenterka wyszła ze szpitala.

Agata Młynarska od lat cierpi na nieswoiste zapalanie jelit. W lipcu dostała silnych boleści, przez co trafiła na oddział. Po serii badań lekarze zdecydowali, że może wrócić do domu. Na Instagramie dodała wpis, w którym zwróciła się do fanów. Wspomniała też o opiece ojca, Wojciecha Młynarskiego, który zmarł w zeszłym roku.

Zobacz: Agata Młynarska wciąż w szpitalu. Mówi o stanie swojego zdrowia: Moja choroba jest jak życie na bombie zegarowej

Agata Młynarska wyszła ze szpitala

Kochani. Po przejściach, ale z wiarą w lepsze i silniejsza dzięki waszemu wsparciu, wyruszam na rekonwalescencję poszpitalną. Jak zawsze szukam fajnych książek a tu, proszę nasze "Rozmowy". Tata czuwa. Jeszcze raz wielkie dzięki za wszystko - napisała. 

Internauci życzą jej szybkiego powrotu do zdrowia oraz siły i wytrwałości. Prezenterka jednak nie zamierza odpoczywać i zapowiada szybki powrót do pracy. W rozmowie z Plejadą zapewnia, że choroba w niczym jej nie przeszkodziła i jest gotowa wrócić do pracy.

Choroba w niczym mi nie przeszkodziła. Mam ze sobą komputer, pracuję - powiedziała.

A obowiązków jej nie brakuje - Młynarska pojawi się na antenie TVN Style, gdzie będzie prowadzić program "Ex-tra zmiana".

Agata Młynarska o chorobie

Agata Młynarska otwarcie wypowiada się o swojej chorobie. Uważa, że najważniejsze jest to, żeby wiedzieć, na czym ona polega:

Najważniejsze jest to, aby wiedzieć, na czym polega ta choroba. (...) Moja pani doktor powiedziała mi, że największym problemem jest diagnostyka. Są pacjenci, którzy nawet przez dwa lata chorują, nie mając pełnej świadomości, co im dolega. Nasz brzuch i jelita wciąż są zagadką - tłumaczy w wywiadzie.

Przypomnijmy, że Agata Młynarska od lat cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna. Objawia się ona silnymi stanami zapalnymi jelit i całego przewodu pokarmowego. Gdy dopada ją ból, oszczędza się i pracuje z domu. Sama mówi o tym, że "jej choroba jest jak życie na bombie zegarowej". Wierzy także, że tym razem przerwa między atakami będzie dłuższa, niż ostatnio:

Ostatnio miesiąc i 3 lata spokój, więc ufam, że teraz będzie dłużej - napisała na Instagramie.

I oby tak było!

Paulina Młynarska nie zawsze miała dobre relacje z rodzeństwem. Teraz wyznaje: Choroba ojca nas zbliżyła, kiedyś z Agatą...

AW

Więcej o:
Komentarze (5)
Agata Młynarska wyszła ze szpitala. Jest gotowa na powrót do pracy
Zaloguj się
 • chiton

  Oceniono 1 raz 1

  mam córkę chorą na Crohna ,jak trudno zakwalifikowac się na leczenie biologiczne,ciągle bandyci z MZdrowia znieniają te leki i firmy farmaceutyczne,dranie nie wiedzą ,jak ci chorzy cierpią

 • Gość: Duscovery

  0

  Ta biedna i chora Agata wystąpiła w eleganckiej kreacji-uśmiechnięta i zadowolona-jesiennej ramówki TVN swojego programu! Lobby działa ... są ludzie biedni którzy cierpią na te chorobę i im trzeba pomoc! Bogaci sobie poradzą

 • Gość: STOKROTKA

  0

  TO NIE SAM GLUTEN POWODUJE CAŁE SPEKTRUM CHORÓB, LECZ TRANSGLUTAMINAZA MIKROBIOLOGICZNA DODAWANA POTAJEMNIE DO ŻYWNOŚCI,TAKIEJ JAK MLEKO I WYROBY MLECZNE, MIĘSO, WĘDLINY, RYBY, FILETY I KOSTKI RYBNE, PALUSZKI KRABOWE, SUSHI, DESERY, GALARETKI, PIECZYWO, MĄKA, WYROBY BEZGLUTENOWE RÓWNIEŻ ZAWIERAJĄ TEN ENZYM. ETYKIETA PRODUKTU NIC O TYM NIE MÓWI. ENZYM TEN ODPOWIADA ZA SIECIOWANIE BIAŁEK PRZEZ CO STAJĄ SIĘ NIESTRAWNE I TOKSYCZNE, JEST TO ENZYM ODPOWIADAJĄCY ZA KRZEPNIĘCIE KRWI TZW. CZYNNIK KRZEPNIĘCIA, POWODUJE ZAKRZEPY, UDARY, ZAWAŁY, CELIAKIĘ, CHOROBY NEURODEGENERACYJNE, POLIGLUTAMINOWE I AUTOIMMUNOLOGICZNE. SYSTEM IMMUNOLOGICZNY WYTWARZA PRZECIWCIAŁA PRZECIW WŁASNEJ TRANSGLUTAMINAZIE TKANKOWEJ. DIETA BEZGLUTENOWA NIE POMOŻE, TYKO DIETA BEZ TRANSGLUTAMINAZY!

 • valla

  Oceniono 2 razy -2

  Kolejne paskudne beztalencie wypchane przez tatusia...

 • Gość: sara

  Oceniono 2 razy -2

  Hej dziewczyny, musze się wam pochwalić że schudłam 10 kg, po trzech miesiącach dopięłam swego. Dzięki poradom pewnej trenerki personalnej a właściwie jej wpisie w necie.
  Wygoglujcie sobie: przyspieszamy odchudzanie slimbecia radzi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX