Agata Młynarska nadal w szpitalu. Podziękowała za wsparcie. "Nawet nie macie pojęcia, jak bardzo mi pomogliście"

Agata Młynarska jest w szpitalu. Najpierw poinformowała o tym swoich fanów. Teraz dziennikarka dziękuje wszystkim za wsparcie.

Agata Młynarska ma problemy z jelitami i od dawna cierpi na bóle brzucha. Dziennikarka nauczyła się żyć z chorobą, ale kilka dni temu jej stan się pogorszył. Młynarska trafiła więc do szpitala, na odział gastrologii, gdzie przez cztery dni walczyła o życie. 

Agata Młynarska czuje się już lepiej

Agata Młynarska wczoraj za pomocą mediów społecznościowych poinformowała swoich fanów o stanie swojego zdrowia. Prezenterka wyznała, że walczyła o życie i teraz czuje się już lepiej, a na jej twarz wrócił uśmiech. 

Po czterech dniach ostrej walki na oddziale gastrologii, znanym mi od lat, wrócił uśmiech i nadzieja, że najgorsze znów udało się pokonać - czytamy na Instagramie dziennikarki. 

Agata Młynarska dziękuje za wsparcie

Pod wczorajszym wpisem Agata Młynarska znalazła wiele ciepłych słów. Fani życzyli jej powrotu do zdrowia i siły do walki z chorobą. Młynarska doceniła wszystkie te wpisy i dziś postanowiła za nie podziękować. 

DZIĘKUJĘ!!! Jestem wzruszona, uśmiecham się przez łzy i nie mogę uwierzyć w ocean życzliwości od WAS! Dziękuję za wszystkie dobre słowa na FB, Instargramie, smsach, mailach, telefonach! Nawet nie macie pojęcia, jak to jest dla mnie ważne, jak bardzo mi pomogliście - napisała Młynarska. 

Agata Młynarska nie zdradziła jednak kiedy wyjdzie ze szpitala. Mamy nadzieję, że nastąpi to szybko. 

AG

Agata Młynarska pokazała nam, w które DOKŁADNIE miejsca wstrzyknęła botoks. "Mam to z głowy. Sprawa załatwiona!"

Jeżeli jesteś bardziej wymagającym użytkownikiem, na pewno spodoba się Wam nasz nowy newsletter >>>

Więcej o:
Komentarze (6)
Agata Młynarska nadal w szpitalu. Teraz dziękuje za wsparcie. Co się stało?
Zaloguj się
 • Gość: zygmunt

  Oceniono 3 razy 3

  Zycze szybkiego powrotu do zdrowia pani
  Agato.

 • Gość: zygmunt z wroclawia

  Oceniono 2 razy 2

  Pani Agata Młynarska ,to ,piękna i sympatyczna kobieta.Wszystkiego dobrego pani Agato. życzę szybkiego powrotu do zdrówka .Pozdrawiam serdecznie Pania i przemiłą pani siostrę Paulinę

 • Gość: STOKROTKA

  0

  TO NIE SAM GLUTEN POWODUJE CAŁE SPEKTRUM CHORÓB, LECZ TRANSGLUTAMINAZA MIKROBIOLOGICZNA DODAWANA POTAJEMNIE DO ŻYWNOŚCI,TAKIEJ JAK MLEKO I WYROBY MLECZNE, MIĘSO, WĘDLINY, RYBY, FILETY I KOSTKI RYBNE, PALUSZKI KRABOWE, SUSHI, DESERY, GALARETKI, PIECZYWO, MĄKA, WYROBY BEZGLUTENOWE RÓWNIEŻ ZAWIERAJĄ TEN ENZYM. ETYKIETA PRODUKTU NIC O TYM NIE MÓWI. ENZYM TEN ODPOWIADA ZA SIECIOWANIE BIAŁEK PRZEZ CO STAJĄ SIĘ NIESTRAWNE I TOKSYCZNE, JEST TO ENZYM ODPOWIADAJĄCY ZA KRZEPNIĘCIE KRWI TZW. CZYNNIK KRZEPNIĘCIA, POWODUJE ZAKRZEPY, UDARY, ZAWAŁY, CELIAKIĘ, CHOROBY NEURODEGENERACYJNE, POLIGLUTAMINOWE I AUTOIMMUNOLOGICZNE. SYSTEM IMMUNOLOGICZNY WYTWARZA PRZECIWCIAŁA PRZECIW WŁASNEJ TRANSGLUTAMINAZIE TKANKOWEJ. DIETA BEZGLUTENOWA NIE POMOŻE, TYLKO DIETA BEZ TRANSGLUTAMINAZY!

 • Gość: Tamara

  Oceniono 2 razy 0

  Ja też życzę Agatce Młynarskiej szybkiego powrotu do zdrowia ,bardzo ją lubię .

 • Gość: askaaaaaaaaa

  Oceniono 4 razy -2

  boze, 60 lat i glupsza od 15latka.. aaa. co za prozna baba. do pudla z tym botksem!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy -4

  A może zaszkodził jej botox, bo na pewno nie frytki znad morza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX