Agata Młynarska nadal w szpitalu. Podziękowała za wsparcie. "Nawet nie macie pojęcia, jak bardzo mi pomogliście"

Agata Młynarska jest w szpitalu. Najpierw poinformowała o tym swoich fanów. Teraz dziennikarka dziękuje wszystkim za wsparcie.

Agata Młynarska ma problemy z jelitami i od dawna cierpi na bóle brzucha. Dziennikarka nauczyła się żyć z chorobą, ale kilka dni temu jej stan się pogorszył. Młynarska trafiła więc do szpitala, na odział gastrologii, gdzie przez cztery dni walczyła o życie. 

Agata Młynarska czuje się już lepiej

Agata Młynarska wczoraj za pomocą mediów społecznościowych poinformowała swoich fanów o stanie swojego zdrowia. Prezenterka wyznała, że walczyła o życie i teraz czuje się już lepiej, a na jej twarz wrócił uśmiech. 

Po czterech dniach ostrej walki na oddziale gastrologii, znanym mi od lat, wrócił uśmiech i nadzieja, że najgorsze znów udało się pokonać - czytamy na Instagramie dziennikarki. 

Agata Młynarska dziękuje za wsparcie

Pod wczorajszym wpisem Agata Młynarska znalazła wiele ciepłych słów. Fani życzyli jej powrotu do zdrowia i siły do walki z chorobą. Młynarska doceniła wszystkie te wpisy i dziś postanowiła za nie podziękować. 

 
DZIĘKUJĘ!!! Jestem wzruszona, uśmiecham się przez łzy i nie mogę uwierzyć w ocean życzliwości od WAS! Dziękuję za wszystkie dobre słowa na FB, Instargramie, smsach, mailach, telefonach! Nawet nie macie pojęcia, jak to jest dla mnie ważne, jak bardzo mi pomogliście - napisała Młynarska. 

Agata Młynarska nie zdradziła jednak kiedy wyjdzie ze szpitala. Mamy nadzieję, że nastąpi to szybko. 

AG

Agata Młynarska pokazała nam, w które DOKŁADNIE miejsca wstrzyknęła botoks. "Mam to z głowy. Sprawa załatwiona!"

Jeżeli jesteś bardziej wymagającym użytkownikiem, na pewno spodoba się Wam nasz nowy newsletter >>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.