Radosna Cichopek o pożarach w Grecji. To zestawienie wydaje się kuriozalne. "Po co pani to wrzuca?". Wyszło bardzo słabo

Katarzyna Cichopek opublikowała radosne zdjęcie z wakacji w Grecji, pod którym nawiązała do toczącej się tam tragedii. Wyszło słabo.

Katarzyna Cichopek wraz z mężem, Marcinem Hakielem oraz dziećmi, 9-letnim Adasiem i 5-letnią Helenką, wybrali się na wakacje na grecką wyspę, Rodos. Na ich szczęście są z dala od żywiołu, który szaleje po Grecji. W ostatnich pożarach w tym kraju na ten moment zginęło już co najmniej 76 osób. Lokalne władze wschodniej Attyki obawiają się, że nie jest to ostateczny bilans. Wciąż odnajdowane są kolejne spalone ciała.

Wiedząc o tym, aktorka "M jak Miłość" publikuje radosne zdjęcia z wakacji z Grecji. I nie było byłoby w tym nic złego, gdyby nie... opis.

Kurczę... Głupio mi tak wrzucać radosne zdjęcia z moich greckich wakacji, kiedy obok na Krecie i w Atenach rozgrywa się taka tragedia. Jestem myślami ze wszystkimi, którzy teraz przeżywają dramat... #greece #holiday #prasonisibeach #travel - napisała pod zdjęciem Kasia Cichopek.

Takie zestawienie (uśmiechniętej Kasi i wiadomości o tragedii) wydaje się być kuriozalne. 

Skoro głupio tak, to po co Pani to wrzuca? - czytamy w komentarzach.

Cichopek nie pozostała obojętna i odpowiedziała na powyższe pytanie. 

Bo chciałam się podzielić moimi emocjami. Dlatego - wytłumaczyła.

Nas to wyjaśnienie nie do końca satysfakcjonuje. Każdy ma prawo do radości z wypoczynku. Jednak pisanie o ofiarach pożarów w Grecji, okraszając post radosnym zdjęciem z plaży wydaje nam się być nie na miejscu. 

MM

Gwiazdy walczą z hejterami w sieci. Nie tylko Rozenek wdaje się w dyskusję z 'życzliwymi'

Więcej o:
Komentarze (113)
Radosna Katarzyna Cichopek o pożarach w Grecji. Serio?!
Zaloguj się
 • Gość: Jarosław

  Oceniono 90 razy 80

  Dziel się babo emocjami z mężem a nie z obcymi i do tego wirtualnymi ludźmi.

 • kriskris22

  Oceniono 60 razy 54

  Dla niektórych, instagram staje się ważniejszy niż jedzenie albo oddychanie. Musiała coś "wrzucić" bo bez tego by nie przeżyła.

 • hubert.fun

  Oceniono 41 razy 39

  ja też chciałem się podzielić moimi emocjami: bardzo prosta dziewczynka z tej chichopek

 • Wolf

  Oceniono 39 razy 37

  „ojej, a ja taka nieubrana...”

 • Gość: gość

  Oceniono 35 razy 33

  A co ją obchodzą jakieś pożary? Ona moczy dupę w basenie i ma wielkie emocje...

 • Gość: g13

  Oceniono 29 razy 29

  Głupio mi tak wrzucać, ale muszę, bo kilka dukatów z tego wpadnie do rodzinnej kasy. Przepraszam. A tak w ogóle to zobaczcie jak się pysznie bawię. Celebryckie bezwartościowe towarzystwo. ps. głupio mi tak o tej pani pisać, ale napisałem. przepraszam.

 • darius112

  Oceniono 23 razy 19

  Ocipek powinna zatytułować swoje zdjęcie "Grecja płonie, moja kunciapa też!'
  Promocja debili trwa w najlepsze. Ludzie na poziomie są na to odporni ale kropla drąży skałę. Komuś na tym zależy aby do gawiedzi przenikały wzorce zachowań napompowanych kobiet - karpi, byłych piłkarzy z przeszczepem włosów - szatniarzy i aktorów znanych z reklam podpasek i występów na promocji botoxu w Ciechocinku. Zdążamy do tego co było pokazane w filmie 'Idiocracy', bo przecież bezrozumnym motłochem się lepiej steruje. Prawda Gazeto?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX