Tom Cruise prowadził castingi na partnerkę. Na liście m.in. Scarlett Johansson. Zdenerwowana zabiera głos: To poniżające

Scarlett Johansson ostro skomentowała najnowsze doniesienia na temat swojego udziału w rzekomym castingu na dziewczynę Toma Cruise'a.

Scarlett Johansson ucięła plotki na temat swoich jakichkolwiek związków z Tomem Cruisem. Gwiazdę na liście potencjalnych kandydatek na partnerkę popularnego aktora umieścił Brendan Tighe, były członek kościoła scjentologicznego. Celebryta w programie "Megyn Kelly Today" opowiedział o tym, jak Tom Cruise ma wybierać swoje kobiety.

Scarlett Johansson o rzekomej metodzie Toma Cruise'a

Od Tighe'a dowiadujemy się, że Tom Cruise po rozstaniu z Nicole Kindman co jakiś czas robił castingi na nową dziewczynę. Aplikację na przesłuchanie przesłała ponoć sama Scarlett Johansson. Jak relacjonuje były scjentolog, nie wypadła zbyt dobrze.

O jej nieudanej audycji świadczyć ma urwany kontakt z aktorką Eriką Christensen, której ze względu na członkostwo w kościele scjentologów zabroniono spotkań ze Scarlett.

Sam pomysł na tego typu przesłuchania, żeby być z kimś w związku, jest poniżający. Nie zgadzam się na to, żeby ktokolwiek mówił o tym, że pozbawiłam się prawa do wyboru osób, z którymi buduje relacje. Tylko ktoś taki jak Brendan Tighe mógł wymyślić tak nienormalną historię - powiedziała oburzona Scarlett Johansson w rozmowie z "The Hollywood Reporter"

Dziewczyny Toma Cruise'a

Lista partnerek Toma Cruise'a jest naprawdę długa. Są na niej: Diane Cox, Melissa Gilbert, Heather Locklear, Rebecca De Mornay, Patti Scialfa czy Cher. Aktor ma na koncie kilka małżeństw. W 1987 roku poślubił Mimi Rogers. Jego drugą żoną od 1990 roku była Nicole Kidman. Ostatnią w 2006 roku została Katie Holmes. Aktualnie jest wolny.

BK