Anna Wendzikowska potwierdziła drugą ciążę. Zna już ponoć płeć i ma wybrane imię!

Anna Wendzikowska po kilku tygodniach spekulacji w końcu potwierdziła krążące plotki: jest w ciąży. Według nieoficjalnych doniesień dziennikarka po raz drugi urodzi dziewczynkę.

Anna Wendzikowska długo zwlekała z oficjalnym potwierdzeniem swojej drugiej ciąży. Jej ostatnie zdjęcia na Instagramie nie pozostawiały już jednak miejsca na spekulacje, bo ciążowy brzuch był na nich wyraźnie widoczny. W tej sytuacji dziennikarka zdecydowała się potwierdzić krążące plotki.

Anna Wendzikowska drugi raz zostanie mamą

Nie ma już co się samej oszukiwać, że może nie widać. Będzie nas więcej! Kochani, dziękuję za wszystkie gratulacje, życzenia powodzenia i słowa wsparcia. To wiele dla mnie znaczy. Jestem naprawdę szczęśliwa! - napisała dziennikarka na Instagramie.

Według doniesień serwisu jastrząbpost.pl Anna Wendzikowska spodziewa się córki. Wybrała już nawet dla niej piękne, tradycyjne imię: Antonina.

Dziennikarka "Dzień Dobry TVN" jest już mamą 3-letniej Kornelii. Ojcem dziewczynki jest poprzedni partner Wendzikowskiej, Patryk Ignaczak z zespołu AudioFeels. Obecnie prezenterka jest w związku z warszawskim biznesmenem, Janem Bazylem.

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.