Shakira i Pique zostali okradzeni. Złodzieje włamali się do ich rezydencji, chociaż dom nie był pusty

Shakira i Gerard Pique właśnie stracili dużo drogocennej biżuterii oraz zegarków. Do ich domu pod Barceloną włamali się złodzieje, kiedy w środku spali rodzice piłkarza.

Shakira i Gerard Pique oraz ich dzieci aktualnie przebywają poza domem. W ich rezydencji, w miejscowości Esplugues de Llobregat niedaleko Barcelony za to mieszkają rodzice piłkarza.

Włamanie do domu Shakiry i Pique

W nocy z wtorku na środę włamywacze wdarli się do domu Shakiry i Gerarda Pique pod Barceloną. Grupa była bardzo dobrze zorganizowana - wiedzieli, że ani piosenkarki, ani piłkarza nie ma aktualnie w Hiszpanii.

Pique obecnie przygotowuje się do Mundialu, a Shakira tego wieczoru dawała koncert w niemieckiej Kolonii - donosi hiszpański dziennik 'Marco'.

Złodzieje nie zostawili żadnych odcisków palców ani innych śladów. Łupem grupy przestępczej padła kolekcja drogiej biżuterii oraz ekskluzywnych zegarków.

Shakira i Pique padli ofiarą 'profesjonalistów'

Włamywacze przeprowadzili akcję tak sprawnie, że nie obudzili nawet śpiących w rezydencji rodziców Gerarda Pique. Na ich korzyść zadziałał też fakt, że tej nocy była okropna burza, która zagłuszyła ich obecność w domu - informuje 'The Sun'.

Rodzicom piłkarza nic się nie stało. Zorientowali się, że doszło do napadu dopiero rano. Wtedy też poinformowali o zdarzeniu policję. Funkcjonariusze jeszcze nikogo nie aresztowali, ale zapewniają, że śledztwo trwa.

To nie pierwsza taka kradzież w okolicach Barcelony. W lutym tego roku włamywacze splądrowali dom innego piłkarza - Philippe Coutinho.

Zobacz wideo

JAB