Eurowizja 2018. Gromee i Lukas Meijer nie doszli nawet do finału. Wiadomo już, które miejsce zajęli. Nie mamy powodów do radości

Za nami już wielki finał 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. Które miejsce ostatecznie zajęli reprezentanci Polski, Gromee i Lukas Meijer z utworem "Light me up"?

63. Konkurs Piosenki Eurowizji właśnie przechodzi do historii. Zwyciężyła Netta z Izraela z utworem pt. "Toy". TUTAJ możecie poznać jej ciekawą historię życia. Reprezentujący nasz kraj duet polsko-szwedzki Gromee i Lukas Meijer z utworem "Light me up" odpadł w czwartkowym, 2. półfinale. Od samego początku ich notowania były niskie, o czym pisaliśmy. Internauci zarzucali wokaliście, że mocno fałszował i to miało być główną przyczyną ich niepowodzenia.

Podczas sobotniego finału podano wszystkie wyniki z obu półfinałów. Wcześniej nie były one znane publiczności. Okazuje się, że Polska zajęła 14. miejsce podczas czwartkowego półfinału, otrzymując w sumie 81 punktów. Mniej otrzymali tylko: Rosja, Czarnogóra, San Marino i Gruzja, z najmniejszą liczbą punktów, czyli 24.

 

Jak oceniacie poziom tegorocznej Eurowizji? Mieliście swojego faworyta?

AG

Więcej o: