Eurowizja 2018. Gromee i Lukas Meijer nie doszli nawet do finału. Wiadomo już, które miejsce zajęli. Nie mamy powodów do radości

Za nami już wielki finał 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. Które miejsce ostatecznie zajęli reprezentanci Polski, Gromee i Lukas Meijer z utworem "Light me up"?

63. Konkurs Piosenki Eurowizji właśnie przechodzi do historii. Zwyciężyła Netta z Izraela z utworem pt. "Toy". TUTAJ możecie poznać jej ciekawą historię życia. Reprezentujący nasz kraj duet polsko-szwedzki Gromee i Lukas Meijer z utworem "Light me up" odpadł w czwartkowym, 2. półfinale. Od samego początku ich notowania były niskie, o czym pisaliśmy. Internauci zarzucali wokaliście, że mocno fałszował i to miało być główną przyczyną ich niepowodzenia.

Podczas sobotniego finału podano wszystkie wyniki z obu półfinałów. Wcześniej nie były one znane publiczności. Okazuje się, że Polska zajęła 14. miejsce podczas czwartkowego półfinału, otrzymując w sumie 81 punktów. Mniej otrzymali tylko: Rosja, Czarnogóra, San Marino i Gruzja, z najmniejszą liczbą punktów, czyli 24.

 

Jak oceniacie poziom tegorocznej Eurowizji? Mieliście swojego faworyta?

AG

Więcej o:
Komentarze (136)
Eurowizja 2018. Gromee i Lukas Meijer odpadli w 2. półfinale konkursu. Wiemy, które miejsce zajęli i ile zdobyli w sumie punktów
Zaloguj się
 • wawiak57

  Oceniono 55 razy 39

  Pan Żenua i pan Głuchy, ktoś w Polsce ich wybrał. Takie same głuche cymbały.

 • robertw18

  Oceniono 63 razy 35

  Szwed o wyglądzie chasydzkim pokrzykujący słabo jakościowo po angielsku. Ani to polskie, ani widowiskowe, ani wpadające w ucho.

 • signum_t

  Oceniono 36 razy 24

  Kurski zaraz stwierdzi, że głosowania były niewiarygodne i opublikuje swoje

 • shane00

  Oceniono 27 razy 21

  Piosenka jest ekstremalnie przeciętna nie ma nic w sobie a do tego wokalista w niektorych momentach fałszuje aż boli. A do tego jesteśmy obecnie w Europie nielubiani jak Rosja czy Węgry to i mamy skutek

 • y.woodoo

  Oceniono 47 razy 19

  W porownaniu ze slynnym 27:1 to 14 miejsce to brzmi dumnie. PiSdowiacy powinni przyslac po nich na lotnisko dorozke wyscielana kwiatami dla podtrzymania niezlomnych tradycji katolickich. Amen.

 • cezar85

  Oceniono 21 razy 17

  typy i piosenka z kapelusza

 • barakuda62

  Oceniono 17 razy 13

  Gromee i Lukas Meijer nie doszli nawet do finału
  ------------------
  A to dla kogoś zaskoczenie?
  pomijając że ten kawałek to gniot, ale w finale takich gniotów było na pęczki- tyle że na tamtych miał kto głosować a na naszych od wielu wielu lat nie ma kto i raczej jeszcze długo nie będzie.

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 29 razy 13

  a prowadzący nacjonalista był taki pewien 11 :))

  dziwne, że powtarzają to każdego roku, ale jakoś mało kiedy potem Polscy wykonawcy o tym pamiętają - liczy się albo jakość, albo całkowita odmienność (ale musi być atrakcyjna dla wszystkich), albo/oraz pomysł na wykonanie

  słabe jakościowo wykonanie (fałszowanie) musi skutkować niskim poparciem, bo przecież większość wykonawców jest kompletnie nieznan

  mnie zaciekawiło coś innego - pierwsze miejsce Ukrainy (w Polsce)... :o)

  to świadczy o jednym - że Ukraińcy w Polsce (czyli emigranci) nadal mają mentalność wschodnioeuropejską i podobne do nas kompleksy i MUSZĄ glosować na swoich :)))

 • camel_3d

  Oceniono 13 razy 11

  tak...Niemcy... z tych wszytskich gniotow w finale. A wygrana izraela to juz czyatsa farsa..ani tego zaspiewac, ani zanucic.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX