Brad Pitt już nie jest sam? Jego wybranka to piękna pani profesor! "Jest nią zafascynowany"

Brada Pitta od czasu rozstania z Angeliną Jolie łączono już z kilkoma znanymi aktorkami, ale według najnowszych doniesień jego wybranką jest kobieta spoza show-biznesu.

Zagraniczne media donoszą, że Brad Pitt już nie jest sam. Według najnowszych doniesień aktor spotyka się z profesor Nori Oxman, która wykłada na prestiżowej uczelni Massachusetts Institute of Technology. Mieli poznać się jesienią minionego roku, kiedy aktor pojawił się na uczelni w związku z projektem artystycznym, nad którym aktualnie pracował.  Wtedy między nim a Oxman miała narodzić się przyjaźń.

Brad i Neri dzielą wspólne pasje: kochają architekturę, design i sztukę - donosi informator portalu pagesix.com.

42-letnia Oxman to Amerykanka izraelskiego pochodzenia, z zawodu architektka. Pitt o swojej miłości do architektury i sztuki mówił wielokrotnie, po rozwodzie to właśnie praca artystyczna miała być dla niego najskuteczniejszą terapią. Wspólne zainteresowania zbliżyły do siebie tę dwójkę, ale na razie pozostają w przyjacielskich relacjach. 

Póki co o romansie nie ma mowy, ale Brad chce spędzać z Nori jak najwięcej czasu, jest nią zafascynowany. 

W sieci pojawiło się kilka zdjęć z wizyty aktora na uniwersytecie, niestety na żadnym nie pozuje z Oxman. 

 
 

Brad Pitt w sierpniu 2016 roku ogłosił rozstanie z Angeliną Jolie. Od tamtej pory był łączony m.in. z Kate Hudson, Sienną Miller i byłą żoną, Jennifer Aniston. Plotek nigdy nie skomentował.

WJ

Więcej o: