Pojawiły się głosy, że Gessler ma... romans z Afrykaninem. Wszystko przez jedno zdjęcie. Gwiazda zabrała głos

Magda Gessler raczej nie przypuszczała, że jej zdjęcie z okazji Dnia Kobiet przyczyni się do plotek o jej... romansie. Gwiazda przy okazji pokazała, że ma duży dystans do siebie i poczucie humoru.

Magda Gessler z okazji Dnia Kobiet opublikowała zdjęcie z jednej ze swoich egzotycznych wypraw. Uwagę zwraca przede wszystkim piękny widok, odbijający się w okularach przeciwsłonecznych prowadzącej program "Kuchenne rewolucje". Przy okazji fotografii gwiazda złożyła swoim fankom życzenia i zaapelowała o solidarność kobiecą.

W Dniu Kobiet kobietom z całego świata ślę wsparcie i odwagę w walce o miłość i szacunek do nas. Jesteśmy bardzo dzielne. Szanujmy się i kochajmy. Stawiam na lojalność między nami kobietami - w tym jest siła - napisała pod zdjęciem Magda Gessler.
 

Większość fanek Magdy Gessler również złożyło jej życzenia, część zasypało komplementami. Jak się jednak okazuje, zdjęcie gwiazdy z wypoczynku nie wszystkim przypadło do gustu. Magda Gessler opublikowała na swoim Facebooku jeden z komentarzy, który pojawił się w sieci odnośnie jej fotografii.

komentarz do zdjęcia Magdy Gesslerkomentarz do zdjęcia Magdy Gessler Screen: Facebook/magdagessler.official/

Już dawno żaden komentarz do mojego zdjęcia opublikowanego na Instagramie tak mnie nie rozbawił. Nie mogłam się przestać śmiać! Wiecie, że moja wyobraźnia jest ogromna, ale w tym przypadku została pobita. Rozumiem, że się dobrze klikam, ale jedno to wyobraźnia, a drugie to bzdury. PS. Uwaga! Rada dla podróżujących 'blondynek' po Kenii. Proście o przewodnika, który jest kobietą, a po drugie - najlepiej blondynkę. Wtedy możecie oczekiwać rozumnych komentarzy - skomentowała żartobliwie na Facebooku Magda Gessler.

Brawo! Gratulujemy dystansu i dużego poczucia humoru!

embed

AG