Jolie skomentowała rozstanie Aniston i Theroux? Oj, może zaboleć

Angelina Jolie wypowiedziała się na temat rozstania Jennifer Aniston i Justina Theroux. Jak podaje serwis "Hollywood Life", aktorka wcale nie dziwi się, że ci nie są już razem.

Jennifer Aniston i Justin Theroux kilka dni temu wydali oficjalne oświadczenie i potwierdzili swoje rozstanie. Sprawę podobno skomentowała Angelina Jolie. Serwis "Hollywood Life" przytacza wypowiedź informatora ze słowami aktorki. Padają mocne słowa pod adresem byłej żony Brada Pitta.

Jolie nie śledzi plotek o gwiazdach, ale w pewnym momencie usłyszała o rozstaniu Jennifer i Justina. Nigdy nie obchodziła ją Jen, nawet zanim zaczęła spotykać się z Bradem - donosi informator "Hollywood Life".

Jennifer Aniston i Justin TherouxJennifer Aniston i Justin Theroux Instagram/jenniferanistononline

Obecna żona byłego męża Aniston miała od zawsze uważać ją za osobę mało inteligentną i bez większej wartości. Jej zdaniem nie pasowała do Theroux, ponieważ on znacznie przewyższa ją intelektualnie.

Zawsze uważała ją za płytką i poniżej jej poziomu intelektualnego. Justin jest według niej bardzo inteligentny, więc wcale się nie zdziwiła, gdy dowiedziała się, że nie są już razem - dodał informator.

Jennifer Aniston i Brad Pitt. Czy się zejdą?

Po ogłoszeniu informacji o rozstaniu, pojawiły się informacje, że Brad Pitt i Jennifer Aniston mogą się do siebie zbliżyć, a nawet ponownie spróbować stworzyć związek. Jolie nie chce dać aktorowi rozwodu, tłumacząc się, że nie mogą porozumieć się w kwestii opieki nad dziećmi. Myślicie, że rzeczywiście mogła się tak niepochlebnie wypowiedzieć o Aniston? Czy nie byłaby jednak do tego zdolna?

AW

Czy Jennifer Aniston i Brad Pitt wrócą do siebie?
Więcej o:
Komentarze (36)
Angelina Jolie skomentowała rozstanie Jennifer Aniston i Justina Theroux. Nie przebiera w słowach
Zaloguj się
 • Gość: Patryk

  Oceniono 97 razy 59

  Jennifer jest sobą, a Angelina to nadęta pipka, która ciągle aspiruje do bycia kim nie jest. Misje charytatywne, chmara dzieciaków którymi i tak się nie zajmuje, wykłady w Londynie. Ona chce zbawić świat a raczej, żeby świat ją zbawił, chce być z wyższej półki, a jest po prostu aktorką przeciętną z Kalifornii, ze względu na ojca i swoją urodę.

 • Gość: Anka

  Oceniono 29 razy 25

  Ja p..., na pewno Angelina zna doskonale męża Jennifer, nie mówiąc o tym, że z samą Jennifer przeprowadziła przeciez setki rozmów.
  A informator Plotka czy innego Hollywood cos tam leżał wtedy pod stołem i wszystko słyszał.

 • Gość: pieprz

  Oceniono 28 razy 18

  Jolie wielokrotnie swoim zachowaniem udowodniła,że jest nadęta. Brak jej klasy , chociaż aspiruje by ją mieć. Nie wiem czy to prawda czy plotka, ale jej ostanie zachowanie podczas rozdania Złotych Globów, kiedy podczas wystąpienia Aniston wykazała się ( udowodniła), że nie ma pojecia co to klasa i dystans, zatem mogę przyjąć ,że to nie plotka tylko fakt. Jest szurnięta zdrowo, a te jej akcje na rzecz zbawiania świata są dla wykarmienia jej ego. Kiedyś się cieła, truła, piła ludzką krew ( bosz) , teraz się głodzi, kaleczy operacyjnie. Marna aktorka , znana z kontrowersji i urody ( przemijającej już) , których na pęczki w Hollywood, z nadętym ego musiała znaleźć inną formę zaistnienia. O zgrozo, za reżyserowanie się wzieła. Elon Musk ją ostanio pogonił i zajął się młodszą, ładniejszą i nieco mniej popieprzoną koleżanką. Pewnie odczuła to jak upokorzenie, bo jak ktoś mógł dać kosza tak nadętej i zakochanej w sobie piękności. Stara , wysuszona, smutna , pieprznięta...

 • Gość: Wowka

  Oceniono 34 razy 18

  Wartość Angeliny 160mln

  Wartość Jennifer 200mln

  I tu jest pies pogrzebany

 • elenem

  Oceniono 44 razy 14

  Komentarz Angeliny świadczy tylko o jednym - ma spore kompleksy na punkcie Jennifer i boli ja fakt ze wciąż przyjazni sie z Bradem.
  Angelina niech nie podskakuje... jej dni sa policzone. I ona dobrze o tym wie, to cena za zło ktore zrobiła.

 • mer-llink

  Oceniono 12 razy 12

  Chloe sie spotkała z Marinem, a przedtem spojrzała na Xyressę. Alvani za nic ma wspomnienia Helennici z okresu spędzonego z Jolly'em. Zzetta nie jest tak intelignetna jak Bruce, ale ma od niego wi≥≥ększy biust, który podoba się Berttowi. Piekne są charytatywne akcje Bellindy i Hylassa, ale czy to doprowadzi do konfliktu o dzieci ze związku z Radetzkym?

  Alem się rozemocjonowała czytając te krzyżówki kto-zkim-kiedy...
  I o to chodzi w życiu.
  Tak w każdym razie uważamy w naszym osiedlowym maglu.

 • teczowy.husarz.bat.na.chamow

  Oceniono 11 razy 11

  Brejking Fejking Folow Njus - lajk bitel dzus.
  O... je!
  :-)

 • Gość: JD

  Oceniono 13 razy 7

  Masakra ile tu hejtu, ludzie czy wy naprawdę wierzycie w każde przeczytane słowo? Dobrze już ktoś napisał o informatorze pod stołem... Ja lubię obie i nie czuję przymusu wyboru.

 • Gość: gość

  Oceniono 20 razy 6

  Jolie - wytatuowany tytan intelektu. Gdzie się mieści jej CPU? Pewnie w tych silikonach, zamiast cycków. Wyrachowana, jeśli chodzi o macierzyństwo, bo nawet ciąża była wyreżyserowana pod względem płci dzieci (bliźniacze in vitro). Albo próżna albo idiotka, która się na własne życzenie okaleczyła. Wysilikonowali ją w prywatnej klinice (wynajętej tylko dla niej na czas pobytu) za grubą kasę i zrobili na seksbombę. Kobietom, które chcą ją naśladować powiem, że wadliwy gen BRCA nie przesądza o wystąpieniu raka sutka. Ostatnie statystyki wskazują, że zarówno kobiety obarczone tym genem jak i nieobarczone zapadają na raka w jednakowym stopniu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX