Jolie skomentowała rozstanie Aniston i Theroux? Oj, może zaboleć

Angelina Jolie wypowiedziała się na temat rozstania Jennifer Aniston i Justina Theroux. Jak podaje serwis "Hollywood Life", aktorka wcale nie dziwi się, że ci nie są już razem.

Jennifer Aniston i Justin Theroux kilka dni temu wydali oficjalne oświadczenie i potwierdzili swoje rozstanie. Sprawę podobno skomentowała Angelina Jolie. Serwis "Hollywood Life" przytacza wypowiedź informatora ze słowami aktorki. Padają mocne słowa pod adresem byłej żony Brada Pitta.

Jolie nie śledzi plotek o gwiazdach, ale w pewnym momencie usłyszała o rozstaniu Jennifer i Justina. Nigdy nie obchodziła ją Jen, nawet zanim zaczęła spotykać się z Bradem - donosi informator "Hollywood Life".

Jennifer Aniston i Justin TherouxJennifer Aniston i Justin Theroux Instagram/jenniferanistononline

Obecna żona byłego męża Aniston miała od zawsze uważać ją za osobę mało inteligentną i bez większej wartości. Jej zdaniem nie pasowała do Theroux, ponieważ on znacznie przewyższa ją intelektualnie.

Zawsze uważała ją za płytką i poniżej jej poziomu intelektualnego. Justin jest według niej bardzo inteligentny, więc wcale się nie zdziwiła, gdy dowiedziała się, że nie są już razem - dodał informator.

Jennifer Aniston i Brad Pitt. Czy się zejdą?

Po ogłoszeniu informacji o rozstaniu, pojawiły się informacje, że Brad Pitt i Jennifer Aniston mogą się do siebie zbliżyć, a nawet ponownie spróbować stworzyć związek. Jolie nie chce dać aktorowi rozwodu, tłumacząc się, że nie mogą porozumieć się w kwestii opieki nad dziećmi. Myślicie, że rzeczywiście mogła się tak niepochlebnie wypowiedzieć o Aniston? Czy nie byłaby jednak do tego zdolna?

AW

Czy Jennifer Aniston i Brad Pitt wrócą do siebie?
Więcej o: