Magda Gessler rusza na podbój świata i otwiera restaurację w Toronto. "Zapraszam was do współpracy ze mną"

Jeżeli kiedykolwiek marzyliście o karierze w gastronomii, to teraz macie okazję, aby to spełnić. Taką szansę daje sama Magda Gessler!

Magda Gessler rozszerza sieć swoich restauracji i zaprasza do współpracy. Okazuje się, że zamierza wyjść poza rynek polski i planuje otworzyć lokal w... Toronto! O swoich planach pochwaliła się na Facebooku, gdzie umieściła też ogłoszenie.

Kochani, zapraszam was do współpracy ze mną w restauracjach, które niebawem otworzę na świecie i w Polsce, na północy. Najpierw w Toronto, potem kolejne. Chcę aby każdy mógł spróbować prawdziwej staropolskiej kuchni, zatopić się w jej tradycji i smakach. Szukam managerów, kucharzy - wyjątkowo utalentowanych, pasjonatów, kolorowych ludzi, których misją jest tworzyć, tak jak moją - napisała.

Jeśli jesteście otwarci na nowe wyzwania i chcielibyście zobaczyć, jak wygląda praca u boku jednej z bardziej znanych restauratorek, nic nie stoi na przeszkodzie. Wystarczy wysłać swoje CV. 

Zgłaszajcie się - magdagesslerbiuro@gmail.com! Kochani, nie odpowiem na wszystkie maile, tylko na wybrane. Z góry przepraszam!

Skusicie się?

MT

Zwiastun nowego sezonu "Kuchennych rewolucji". Jest jeszcze mocniej