Blake Lively schudła po ciąży... 28 kg! Pokazała zdjęcie, a fanki zachwycone: Jesteś inspiracją

Blake Lively została po raz drugi matką ponad rok temu. Teraz pochwaliła się, że udało jej się wrócić do figury sprzed ciąży.

Blake Lively urodziła drugie dziecko pod koniec września 2016 roku. Jednak w przeciwieństwie do wielu celebrytek nie prześcigała się w tym, która pierwsza zrzuci pociążowe kilogramy.

Teraz, po 14 miesiącach od narodzin dziecka, pokazała na Instagramie zdjęcie ze swoim trenerem personalnym, na którym chwali się powrotem do figury.

Okazuje się, że da się schudnąć 61 funtów [ok. 28 kg - przyp. red.] tylko przeglądając Instagrama i zastanawiając się, dlaczego nie wygląda się jak modelki - podpisała.

Podziękowała też swojemu trenerowi, Donowi Saladino, za motywację do działania.

10 miesięcy, żeby przytyć, 14 miesięcy, żeby schudnąć. Czuję się bardzo dumna! - zakończyła.

W komentarzach fani zasypali aktorkę gratulacjami. Wielu z nich podkreśla, jak ważna jest szczerość aktorki, jeśli chodzi o długość samego procesu odchudzania.

Dziękuję ci za bycie szczerą na temat tego, jak szybko udało ci się zrzucić wagę po ciąży. Niektórzy celebryci sprawiają wrażenie, jakby schudli przez noc. Wyglądasz świetnie!
Wyglądasz świetnie! Ciężka praca zdecydowanie przynosi efekty! Jesteś świetną inspiracją dla wszystkich młodych mam.

Inni zwracali uwagę, że nie jest trudno schudnąć, kiedy czuwa nad tobą sztab specjalistów i że korzystała ze środków niedostępnych dla zwykłych śmiertelników.

Nie chcę być pesymistką, ale to nie jest realne dla większości kobiet czy mam. Nie każdego stać na trenerów personalnych, którzy pomogą ci tak szybko, jak mogą. To mnóstwo pieniędzy i jeśli nie jesteś aktorką z pierwszych stron gazet to nie będzie stać cię na dietetyków czy prywatnych kucharzy.

My gratulujemy Blake powrotu do formy! Dobrze też wiedzieć, że w show-biznesie są jeszcze osoby, które reprezentują zdrowe podejście do macierzyństwa i mogą być inspiracją dla innych młodych matek.

embed

OG

Więcej o:
Komentarze (5)
Blake Lively w szczerym wpisie o powrocie do figury sprzed ciąży. Fanki zachwycone: Jesteś świetną inspiracją
Zaloguj się
 • kret.wodny

  Oceniono 8 razy 8

  ale moglibyście chociaż dobrze przetłumaczyć, nie trzeba ludzi - wystarczy google translator

 • Gość: as

  Oceniono 4 razy 4

  Plotek każdego dnia udowadnia, ze da sie wynalzc kolejnych matołów i analfabetów,a pozniej zatrudnic ich w "redakcji"

 • Gość: gosciowa

  Oceniono 4 razy 4

  NIE DA SIE matolki

 • Gość: Tt

  Oceniono 1 raz 1

  "pokazała na Instagramie zdjęcie ze swoim trenerem personalnym, na którym chwali się powrotem do figury". Na tym trenerze chwali się powrotem do figury? Tłuki z was niedouczone...

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 1 raz 1

  Blake jest super! <3

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX