Małyszowie w szczerej rozmowie z Wellman. "Niejedni myśleli, że to była wpadka". Jest też o planach na przyszłość

Adam i Iza Małysz w rozmowie z Dorotą Wellman zdradzili, jak zmieniło się ich życie po zakończeniu kariery skoczka. Opowiedzieli także, jak radzą sobie bez córki, która wyjechała na studia.

Dorota Wellman nie pojawiła się na tegorocznej prezentacji wiosennej ramówki stacji TVN. Dziennikarka w tym czasie była na wywiadzie u Adama i Izy Małyszów. W rozmowie zdradzili wiele szczegółów ze swojego życia prywatnego i zawodowego.

Adam Małysz za czasów swojej kariery skoczka narciarskiego i kierowcy rajdowego  rzadko bywał w domu. Odkąd został dyrektorem-koordynatorem od skoków i kombinacji norweskiej niewiele się zmieniło. Jak wygląda to teraz?

Rzadko kiedy jest. Najpierw skakał, później jeździł, a teraz też jeździ i też go nie ma, więc sytuacja zatoczyła koło i jest tak, jak było - przyznała żona.

Sytuacja wydaje się najcięższa dla żony sportowca, która teraz w domu została sama, ponieważ ich córka wyjechała na studia do Krakowa. Karolina studiuje migracje międzynarodowe. 

Nie jest to łatwa sytuacja, szczególnie dla Izy, bo jak mnie nie ma, to jest sama w domu, z pieskiem. Czasem mama ją odwiedza, więc na pewno nie jest to miłe - powiedział Małysz. 
Na początku wydawało mi się, że to wszystko przejdę bezboleśnie, naturalnie, ale jednak bardzo mi jej brakuje - dodała jego żona. 

Adam Małysz z córką KarolinąAdam Małysz z córką Karoliną East News

Na szczęście żona sportowca ma sporo swoich zajęć, więc raczej nie może narzekać na nudę. Okazuje się, że od jakiegoś czasu jej obowiązki się zwiększyły.

Mam swoją firmę, prowadzę galerię trofeów Adama. Teraz mamy nową działkę, bo zaczęliśmy wynajmować apartamenty, więc tym się zajmuję i przyjmuję gości - zdradziła Iza Małysz.
Przerobiliśmy nasz poprzedni dom na dwa apartamenty - dokończył jej mąż. 

Dorota Wellman poprosiła również Małysza o to, by odniósł się do swojego nowego stanowiska, czyli posady dyrektora. Zapytała także, co czuł kiedy Kamil Stoch zdobył złoty medal.

Trochę chciałem obalić stereotyp takiego typowego dyrektora, być bardziej człowiekiem, który będzie pomagał. Na skoczni rządzi trener, a poza - już ja - wyznał Małysz. 
Jak Kamil dostał złoto w Soczi, to był taki okres, może nie, że zazdrościłem, ale było mi żal, że nigdy tego złota nie zdobyłem. Teraz nie mam z tym problemu, pracuję dla Kamila i myślę, że z obopólną korzyścią - dodał.

Kamil Stoch, Adam MałyszKamil Stoch, Adam Małysz Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

Zmiana życia zawodowego spowodowała także zmiany w życiu prywatnym. 

Zmienił się fizycznie, bo przytył - zażartowała żona.
Dojrzał, wydoroślał jako mężczyzna, jako człowiek. Tak to jest takim samym facetem, którego kiedyś poznałam - dodała.

Para poznała się już dawno temu. Szybko stwierdzili, że chcą ze sobą spędzić resztę życia. Iza Małysz miała 18 lat, a skoczek 19.

Niejedni myśleli, że to była wpadka i to było dla nas trochę bolesne. Mi się wydaje, że byliśmy dosyć dojrzali, jak na swój wiek, dlatego to tak poszło i dlatego dalej jesteśmy razem - powiedział Małysz. 
My mamy tak, jak we włoskiej rodzinie - kochamy się i kłócimy mocno - dodała małżonka.

Jakie plany ma na przyszłość sportowiec?

Ostatnio ktoś powiedział, że powinienem w MMA wystartować. Akurat do tego mnie nie ciągnie, ale czasami sobie obejrzę - wyznał.

MT

Więcej o:
Komentarze (16)
Adam Małysz w szczerej rozmowie z Dorotą Wellman. "Niejedni myśleli, że to była wpadka". Jest też o planach na przyszłość
Zaloguj się
 • kzet69

  Oceniono 26 razy 22

  Małysz ma po prostu klasę, dużą klasę!

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 9

  "Czasem mama ją odwiedza, więc na pewno nie jest to miłe". Małysz mistrz !

 • kolega303

  Oceniono 21 razy 5

  biedna córka, zauważyliście, że Małysz założył jej buty odwrotnie? ;)

 • Gość: Polak to brzmi dumnie

  Oceniono 5 razy 1

  .Przestancie sie nakrecac, ze ktokolwiek moze albo chce zmuszac kogokolwiek do rodzenia dzieci. To ogromny przywilej miec dzieci , ale i wielka odpowiedzialnosc. Nie kazdy do tego dojrzewa. Jest wrecz przeciwnie kobietom wmawia sie, ze sa pokrzywdzone posiaadniem potomstwa, bo kariera, bo blablabla.Faszyzujacy feminizm, wulgarnosc sa zaprzeczeniem kobiecosci i powolania do bycia matka, zrodlem zycia. Aborcja tak powszechna dzisiaj to holokaust o niewyobrazalnych rozmiarach. W Rosji na przyklad zabija sie okolo 5 milionow bezbronnych ludzi rocznie. Krew niewinnych splywa strumieniami, a ich ciala sa wykorzystywane w przemysle medycznym do szczepionek, do kosmetykow, jako "polepszacze" smaku w jedzeniu, piciu.itd. Nie chcesz miec dzieci, twoj wybor, ale jesli juz pojawilo sie zycie to nie morduj, daj szanse zycia dla drugiego czlowieka.
  Dzisiaj ludzie zyja tymczasowo, siedza ze soba na kocia lape, boja sie zobowiazan, WEGETUJA a nie zyja. To nie sprzyja decyzji o posiadaniu dzieci. Czyli kochani trzeba wrocic do Boga aby godnie zyc i cieszyc sie wszystkim rodzina, zona/mezem , dziecmi , przyjaciolmi , dobrym wyksztalceniem a nie tylko seksem i praca. Bez Boga ani do proga. Bez Boga jest tylko wegetacja, zycie chwila bez przyszlosci, bo dzieci sa przyszloscia.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 1

  Adamo, to może Jagnie podrzuć trochę kasiory, bo biedna utyskiwać musi w śniadaniówkach :))

 • kchc

  Oceniono 4 razy 0

  " Czasem mama ją odwiedza, więc na pewno nie jest to miłe - powiedział Małysz. "
  Skąd my to znamy?

 • Gość: Froki

  Oceniono 3 razy -1

  Już widzę jakby brali ślub gdyby nie dziecko....no bo chyba ze od czerwca do października to jest wiecej niz 9 miesiecy...a moze nie potrafię liczyc do 9 hahaha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX