Elton John kończy karierę. Muzyk zapowiada ostatnią trasę koncertową. Na liście jest także Polska

Elton John to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych muzyków obecnych czasów. Wybitny artysta zapowiedział, że kończy karierę. Wyruszy w ostatnią trasę koncertową. Odwiedzi także Polskę.

Elton John w specjalnej transmisji na swojej stronie poinformował, że kończy swoją wieloletnią karierę. Zapowiedział ostatnią, pożegnalną trasę koncertową "Farewell Yellow Brick Road", która potrwa aż trzy lata i obejmie około 300 koncertów. 

Trasa ma ruszyć już we wrześniu, a początkowym miejscem będzie Las Vegas. Elton John powiedział, że jego decyzja nie jest spowodowana złym stanem zdrowia, ale chęć skupienia się na życiu rodzinnym. 

Dzieci są dla mnie najważniejsze. Miałem fantastyczną karierę, chce podziękować fanom i się pożegnać - mówił Elton John.
 

Elton John wraz ze swoim mężem adoptowali dwóch synów, Zachary'ego i Elijaha. Wokalista dodał również, że nie chce całkowicie porzucić muzyki. Wciąż myśli o napisaniu musicalu i nagraniu kolejnych płyt. Żegna się po prostu z życiem w trasie. 

Elton John w Polsce. Kiedy koncert? 

Polscy fani artysty mogą odetchnąć z ulgą, bo Elton John pomyślał też o nich. W ramach trasy "Farewell Yellow Brick Road" muzyk zawita do Krakowa. 4 maja 2019 roku zagra w Tauron Arenie. Bilety na koncert Eltona Johna w Polsce będą dostępne od 9 lutego za pośrednictwem strony eventim.pl. 

Plotki o zakończeniu kariery Eltona Johna

Zagraniczne media już od dawna spekulowały, że Elton John kończy karierę. 70-letni piosenkarz odniósł się do plotek i powiedział, że z jego zdrowiem wszystko w porządku. 

 

Wybierzecie się na koncert? 

JT

Więcej o: