Księżna Kate pierwszy raz publicznie od czasu informacji o ciąży bliźniaczej. Tę suknię miała na sobie podczas poprzedniej ciąży

Księżna Kate w ciąży nie zwalnia tempa. Znów zdecydowała się na oficjalne wystąpienie i przy okazji pokazała coraz większy ciążowy brzuch.

Księżna Kate wzięła udział w charytatywnej gali w Pałacu Kensington. To już kolejne jej wystąpienie w ciąży, ale pierwsze od momentu pojawienia się informacji o rzekomej bliźniaczej ciąży. 

Księżna na tę okazję wybrała skromną suknię, którą już kiedyś u niej widzieliśmy. Miała ją na sobie podczas wizyty w Londynie, kiedy była w ciąży z Charlotte. Czarna, długa koronkowa kreacja podkreśliła ciążowe krągłości. Brzuch zaczyna być coraz bardziej widoczny.

>>>>>>>>>>> ZOBACZ ZDJĘCIA

Styl księżnej Kate jest dla wielu znawców mody inspirujący. W przeciwieństwie do wielu sławnych pań, Kate nie boi się zakładać kreacji więcej niż jeden raz. Zakażdym razem stylizuje je jednak nieco inaczej.

Jeżeli doniesienia mediów o bliźniaczej ciąży okażą się prawdziwe, będzie to pierwszy taki przypadek w brytyjskiej rodzinie królewskiej od XV wieku. Jak na razie Pałac Kensington nie wydał oficjalnego oświadczenia na ten temat.

MT

Więcej o: