Powstanie film o Hugh Hefnerze. Główną rolę zagra ON. Niektórzy już przewidują klęskę

Jared Leto zagra Hugh Hefnera w filmie biograficznym. O rolę poprosił sam. Reżyser jest zachwycony.

Jared Leto wcieli się w postać Hugh Hefnera w filmie biograficznym. Brett Ratner, reżyser, jest zachwycony tym, że aktor sam go o to poprosił. Uznał go za jednego z najlepszych aktorów dzisiejszych czasów. Pomysł na film narodził się już 10 lat temu.

Jared jest moim starym przyjacielem. Kiedy usłyszał, że zdobyłem prawa do historii Hefa, powiedział mi: "Chcę go zagrać. Chcę go zrozumieć" - mówił w jednym z wywiadów.

Ratner w 2015 roku kupił prawa do historii założyciela "Playboya" od Universal Pictures i Imagine Entertainment.Tym samym, stał się jednocześnie reżyserem i producentem. Zyskał też aprobatę Hefnera, który był zadowolony z tego, że jego życie zostanie przedstawione w filmie. Cieszył się ze współpracy z Ratnerem, jednak nie doczekał się jej rozpoczęcia.

Zdania co do wyboru aktora są podzielone. Fani Jareda są zachwyceni i wierzą, że ich ulubieniec sprosta wyzwaniu. Jego przeciwnicy przewidują klęskę - mówią, że na pewno nie uda mu się wcielić w postać Hefnera i zawali tę rolę tak samo, jak rolę Jokera.

A wy co o tym myślicie?

AW

Więcej o:
Komentarze (4)
Jared Leto zagra Hugh Hefnera. Sam poprosił reżysera o rolę
Zaloguj się
 • Gość: Della Collins

  Oceniono 1 raz 1

  Nigdy nie znałam lepszego aktora niż Jared... Spędził kilka tygodni w więzieniu z psychopatami żeby lepiej wczuć się w rolę Jokera, schudł 14kg do roli Harrego, zakładał sobie soczewki oślepiające go do roli w Blade Runner, do Rozdziału 27 przytył prawie 30kg... dał radę mistrzowsko zagrać transseksualiste w Witaj w Klubie... Czy jest wgl możliwe żeby film z Leto w roli głównej poniósł klęskę?!?!?? Na 100% to będzie genialny film...

 • Gość: FankaaaJL.RR,RG

  Oceniono 3 razy 1

  Jared da radę, bo jest jednym z najlepszych aktorów i dla wiarygodnego pokazania swojej roli jest skory do poświęceń np w filmie rozdział 27 przytył ponad 20 kg a do requiem dla snu schudł kilkanaście kg. Nie mogę się doczekać Jareda jako Hugh Hefner.

 • Gość: Kos

  Oceniono 5 razy 1

  Da rade..jest świetny

 • Gość: i tyle

  Oceniono 3 razy 1

  Kumpel. To i rola otrzymana po układach...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX