Wojewódzki kpi z rozstania Bilguuna z partnerką. Ten odpowiada: Najbardziej ukrywający orientację człowiek w Polsce

Ledwo skończyła się wojna pomiędzy Manuelą Gretkowską i Małgorzatą Rozenek-Majdan, a już zaczyna się następna. Bilguun Ariunbaatar ostro odpowiada Kubie Wojewódzkiemu.

Kuba Wojewódzki mocno zdenerwował Bilguuna Ariunbaatara swoim wpisem dotyczącym jego życia prywatnego. Nawiązał do rozstania "najbardziej znanego człowieka z Mongolii" z partnerką i matką jego dziecka. W swoim stylu stwierdził, że zna wielu mężczyzn po rozwodzie, którzy śpią jak dzieci.

Życzę odwagi. Znam kilku mężczyzn po rozwodzie. Śpią jak dzieci. Budzą się co godzinę i płaczą - napisał w gazecie.

Wpis nie spodobał się Ariunbaatarowi. Na Facebooku zamieścił wpis z odpowiedzią. Jest naprawdę mocna. Nawet jego fani, którzy nie przepadają za Wojewódzkim, stwierdzili, że przesadził.

Najbardziej ukrywający swoją łysinę i orientację człowiek w Polsce, showman Kuba Wojewódzki wciąż nie rozstał się ze swoją partnerką. Znam kilku mężczyzn, którzy byli kiedyś w związkach z kobietami. Dziś śpią przy boku innych mężczyzn. Budzą się co godzinę i cieszą się że w końcu znaleźli odwagę. Wszystko przed Tobą Kuba... chyba - odpowiedział.

Wielu internautów gratuluje mu riposty i przesyła gratulacje. Ale niektórzy zarzucili Bilguunowi, że szuka sposobu na zaistnienie i nie potrafi pogodzić się z tym, że jego pięć minut już minęło.

Ktoś tu szuka sposobu na zaistnienie, swoje 5 minut już miałeś . Bywa i tak. Czy tak trudno się z tym pogodzić ? Słabo.
Dziękuję. Tego potrzebowałam w dniu dzisiejszym - pisali internauci.

My tej sprawy komentować nie będziemy. Pewnie za niedługo zrobi to Kuba Wojewódzki. 

AW

Więcej o: