Wiemy już, kiedy odbędzie się pogrzeb Grzegorza Miecugowa

Grzegorz Miecugow zmarł w sobotę po południu. Jego pogrzeb odbędzie się 1 września o godzinie 11:00 na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie.

W sobotę zmarł znany i ceniony dziennikarz, Grzegorz Miecugow. Jak podaje "Fakt" pogrzeb odbędzie się w najbliższy piątek, 1 września o godzinie 11:00 na warszawskich Powązkach. 

Miecugow pracował dla radiowej Trójki, "Wiadomości" TVP1 i "Faktów" TVN, których był współzałożycielem. Pracował na stanowisku dyrektora działu publicystyki TVN24, od 12 lat nieprzerwanie prowadził "Szkło kontaktowe". Do szpitala trafił 9 sierpnia po ostatnim odcinku programu, jaki poprowadził. Zmarł na nowotwór płuc. O śmierci poinformowała redakcja "Szkła Kontaktowego".

To najsmutniejsza wiadomość jaką mamy Wam do przekazania. Grzegorz Miecugow nie żyje. Szef redakcji Szkła Kontaktowego, współzałożyciel Faktów TVN, prowadzący "Inny punkt widzenia", komentator i pisarz, a wcześniej dziennikarz Wiadomości w TVP i Programu III Polskiego Radia. Nasz przyjaciel i po prostu bardzo dobry człowiek odszedł w wieku 61 lat. Żegnaj.

SW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.