Książę Ernest August VI poślubił rosyjską piękność. Ceremonia jak z bajki. Spójrzcie tylko na karetę! Konkurencja dla księżnej Kate?

Książę Ernest August VI poślubił projektantkę rosyjskiego pochodzenia, Jekaterinę Małyszewą. Nowa księżna zagrozi Kate?

Jekaterina Małyszewa w niedzielę została nową europejską księżną. Rosyjska piękność wyszła bowiem za księcia Hanoweru, Ernesta Augusta VI. Ceremonia odbyła się w sobotę, oczywiście w Hanowerze, w kościele ewangelicko-luterańskim pod wezwaniem św. Jerzego i Jakuba.

Panna młoda miała na sobie przepiękną i bogato zdobioną suknię ślubną podtrzymywaną przez druhny, a do kościoła wraz z mężem zajechała luksusową karetą.

>>>> LUKSUSOWY ŚLUB NOWEJ KSIĘŻNEJ

Jekaterina Małyszewa ma 30 lat i jest o 3 lata młodsza od swojego świeżo upieczonego męża. Pochodzi z Rosji, ale jako dziecko mieszkała w Czechach, gdzie studiowała w jednej z najbardziej prestiżowych uczelni: International School of Prague. Jako 19-latka przeniosła się na Wyspy, gdzie zainteresowała się projektowaniem mody. Ma własną markę ubrań, EKAT, a w jej kreacjach chodziły m. in. Rita Ora i Sienna Miller.

Przyszłego męża poznała 6 lat temu na jednym z eleganckich przyjęć w Londynie. Tam też zamieszkali.

Nie ulega wątpliwości, że talent i znajomość mody mają szansę uczynić z Małyszewej arystokratyczną ikonę stylu. Czy zagrozi pozycji księżnej Kate? Popularnością raczej nie może się z nią równać, ale też i przebić Kate, która praktycznie zawsze wygląda jak z żurnala, będzie jej niezwykle trudno.

Zobacz wideo

JZ

Więcej o:
Copyright © Agora SA