Billboard z cytatem Dody to dzieło Emila Stępnia? "Chciał przeprosić po kłótni". Tylko u nas ONA komentuje! Wymownie

Doda była zaskoczona cytatem, który został umieszczony na billboardzie w centrum Warszawy. Jak przekonuje "Fakt", zafundował go jej przyjaciel - Emil Stępień.

Doda w ostatnich dniach była na językach wszystkich nie tylko dzięki głośnemu przemówieniu na Wielkiej Gali Gwiazd Plejady, w którym publicznie upokorzyła Agnieszkę Jastrzębską. Jeszcze większe poruszenie wywołał billboard z cytatem z tego właśnie wystąpienia, który w tajemniczych okolicznościach pojawił się w piątek w centrum Warszawy. Choć wielu podejrzewało, że to właśnie Doda stoi za tym przedsięwzięciem, piosenkarka rozwiała wątpliwości, pisząc na Instagramie, że widokiem swojego cytatu na budynku sama została zaskoczona.

Hejt równa się słabość. Wspierajmy się. Piękna niespodzianka. Dziękuję za zdjęcie wysłane przez fanów - można przeczytać pod zdjęciem.

Według źródła Faktu, sponsorem przedsięwzięcia jest nikt inny, jak sam Emil Stępień, przyjaciel Dody. W Cannes został "zmuszony" do noszenia torebki Hermes Doroty, a także robienia jej pamiątkowych zdjęć. Ewidentnie spowodowało to uszczerbek na dumie producenta. Jak donosi "Fakt", wydarzenie wywołało kłótnię między przyjaciółmi.

Wygarnął Dodzie, że nigdy więcej nie da się namówić na takie zachowanie, bo nie jest jej asystentem. Oburzyła się i stwierdziła, że w takim razie żaden z niego dżentelmen, a noszenie jej torebki to zaszczyt - czytamy w tabloidzie.

Billboard z cytatem przyjaciółki miał ponoć pomóc zażegnać konflikt między Stępniem i Dodą.

Emil stwierdził pewnie, że musi w ramach przeprosin przygotować dla niej niespodziankę - miał podać informator, na którego powołuje się tabloid.

Jak wycenia "Fakt", taki gest mógł go kosztować nawet 190 tysięcy złotych! Czy to rzeczywiście on jest odpowiedzialny za pojawienie się billboardu? Zwróciliśmy się o komentarz do Dody. Jak odpowiedziała na rewelacje "Faktu"? Przypomniała fragment przemowy z gali Plejady:

W tym świecie próżno szukać słowności i prawdy. Na pół miliona publikacji na mój temat jedynie 30% jest prawdziwe.

Komentarz aż nadto wymowny, prawda?

Doda szydzi z Jastrzębskiej. Wygłosiła mowę, w której nie oszczędziła "koleżanki". "Czy tak robi kobieta kobiecie?"

A tu cała przemowa:

 

SW

Więcej o:
Komentarze (39)
Billboard z cytatem Dody to dzieło Emila Stępnia? "Chciał przeprosić po kłótni". Tylko u nas ONA komentuje! Wymownie
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 35 razy 19

  "...a noszenie jej torebki to zaszczyt". Kuwra, ona jest bardziej pier*olnięta, niż się wydaje.

 • Gość: zakłamani obydwoje

  Oceniono 28 razy 14

  Jaki "KOLEGA BIZNESOWY" robi "KOLEŻANCE BIZNESOWEJ" prezent za 190 tys. złotych w postaci plakatu, koniecznie .. ZE SLASHEM za friko?!!? ( akcja zaplanowana przez dodona) Haha! Tym swoim czynem mr. stępień, potwierdził tylko, że jest w cich*dajskim "związku" z rabczewską!.. I mimo tego, że nie chciał być kojarzony z jej poprzednimi ex, właśnie to potwierdził! Ale naiwny frajer z niego! Za lizanie przez dodona jego pustych wydmuszek, straci niedługo pół majątku, bo honor stracił już dawno! Jaka doda, taki stępień

 • Gość: Gosc

  Oceniono 30 razy 14

  Są takie chwile, kiedy czuję się zażenowana. To niby nic, plakat z cytatem, ale jest w tym wszystkim coś tak dziwnie irytującego...

 • Gość: szok

  Oceniono 21 razy 13

  Ten billboard jest tak duży, jak kompleksy koleżanki Doroty;)

 • Gość: baba jaga

  Oceniono 22 razy 12

  Żenująca baba

 • Gość: Buahaha! stępak&dodon

  Oceniono 18 razy 10

  ten "producent" dodona, to taki piesek na posyłki, który lubi być poniżany i kopany.

 • Gość: ww

  Oceniono 7 razy 5

  Rabczewska już nie wie co wymyślać, żeby przykryć serię swoich i swojego wieszaka na torebkę blamaży!
  Niestety, efekt jest odwrotny od zamierzonego....
  aż żal patrzeć...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX