Doda upokorzona w Cannes? Na Instagramie lans i przyjęcia, ale wideo z gali zdradza więcej. "To doprowadziło do przepychanki"

Doda pojechała do Cannes jako producentka, by zawierać nowe kontakty. Na Instagramie pokazuje pasmo sukcesów i piękne zdjęcia. Okazuje się, że w rzeczywistości w Cannes nie wszystko układa się po jej myśli.

Doda na czerwonym dywanie w Cannes przechadza się obok największych gwiazd światowego kina. Ale nie oszukujmy się - Festiwal to nie tylko największe nagromadzenie sławnych aktorek, reżyserów i modelek na kilometr kwadratowy. Są tam też setki osób związanych z filmem czy światem sztuki. Doda do Francji pojechała jako producentka, ale niestety liczyła chyba na to, że i tam będzie gwiazdą. Srodze się zawiodła.

Portal "Jastrząb Post" prowadzony przez nieprzychylną Dodzie Agnieszkę Jastrzębską pokazał wideo, na którym widać, jak Doda próbuje pozować fotografom, ale ci nie są szczególnie zainteresowani. Następnie piosenkarka chce zrobić sobie zdjęcie z jedną z hostess.

Dorota Rabczewska na czerwonym dywanie nagrywała wszystko swoim telefonem – nie omieszkała też zrobić sobie selfie - czytamy na jastrząbpost.pl. - Nie spodobało się to jednej z hostess, która zwróciła jej uwagę. Doda nie przejęła się tym i… chciała zrobić sobie z nią zdjęcie. Ta jednak odmówiła, co doprowadziło do przepychanki. 

Nie jest tajemnicą, że Agnieszka Jastrzębska i Doda nie przepadają za sobą. Czekamy na odpowiedź Dody.

 

Doda o Haidarze: Mści się na mnie. Powód? Ma swoją teorię. "Jego arabskie pochodzenie..."

JM

Więcej o:
Komentarze (51)
Doda upokorzona w Cannes? Na Instagramie lans i przyjęcia, ale wideo z gali zdradza więcej. "To doprowadziło do przepychanki"
Zaloguj się
 • Gość: ...

  Oceniono 76 razy 72

  Szczerze to przykro sie na to patrzy, ile tam jest osob, ktore na sile chcą zaistniec i to pozowanie, byle ktos zrobil zdjecie, naprawdę warto sie tak ponizac?

 • Gość: dee

  Oceniono 58 razy 50

  hahahahahaha jak się wkręca! nikt tam nie wie kim jest jakaś Dorota z Pl, festiwal w Cannes, to zupełnie inny poziom i klasa, to nie miejsce dla panienek zakochanych w selfie, pompowaniu ust i botoksie.. Doda może sobie szpanować na festiwalu w Gdyni, ale nie w Cannes..

 • Gość: gosc

  Oceniono 41 razy 37

  ża-ło-sne

 • Gość: ww

  Oceniono 35 razy 33

  To jest zenujące Wstyd na to patrzeć. Ile to mówicie ta Doda ma IQ?))))))))))))))))
  Zero jeżyków, zero znajomosci, ale sądziła że wywalenie gołych cyców rzuci wszystkich na kolana.
  Ja to ona mówiła w jakimś wywiadzie - "nałapię doświadczeń, spotkam się z branżą, wymienię się kilkoma ważnymi numerami." - marzycielka, pólki co nałapała się, wstydu.

 • Gość: wariat

  Oceniono 36 razy 32

  Nie oszukujmy się plotku .. festiwal filmowy to przede wszystkim może filmy? A przyjeżdżają różne persony np. piosenkarka z Polski która prawdopodobnie jedyny kontakt jaki miała, to ze swoim telefonem.

 • Gość: h

  Oceniono 28 razy 26

  hahaha dobre.zal mi jej troche zawsze sama i jej selfi.ale wiemy juz skad to oswiadczenie ze jej sie nie podobalo;pp

 • Gość: Iwosla

  Oceniono 25 razy 23

  To takie ponizajace. Pani Rabczewska,czy o to Pani chodzilo?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX