Doda upokorzona w Cannes? Na Instagramie lans i przyjęcia, ale wideo z gali zdradza więcej. "To doprowadziło do przepychanki"

Doda pojechała do Cannes jako producentka, by zawierać nowe kontakty. Na Instagramie pokazuje pasmo sukcesów i piękne zdjęcia. Okazuje się, że w rzeczywistości w Cannes nie wszystko układa się po jej myśli.

Doda na czerwonym dywanie w Cannes przechadza się obok największych gwiazd światowego kina. Ale nie oszukujmy się - Festiwal to nie tylko największe nagromadzenie sławnych aktorek, reżyserów i modelek na kilometr kwadratowy. Są tam też setki osób związanych z filmem czy światem sztuki. Doda do Francji pojechała jako producentka, ale niestety liczyła chyba na to, że i tam będzie gwiazdą. Srodze się zawiodła.

Portal "Jastrząb Post" prowadzony przez nieprzychylną Dodzie Agnieszkę Jastrzębską pokazał wideo, na którym widać, jak Doda próbuje pozować fotografom, ale ci nie są szczególnie zainteresowani. Następnie piosenkarka chce zrobić sobie zdjęcie z jedną z hostess.

Dorota Rabczewska na czerwonym dywanie nagrywała wszystko swoim telefonem – nie omieszkała też zrobić sobie selfie - czytamy na jastrząbpost.pl. - Nie spodobało się to jednej z hostess, która zwróciła jej uwagę. Doda nie przejęła się tym i… chciała zrobić sobie z nią zdjęcie. Ta jednak odmówiła, co doprowadziło do przepychanki. 

Nie jest tajemnicą, że Agnieszka Jastrzębska i Doda nie przepadają za sobą. Czekamy na odpowiedź Dody.

 

Doda o Haidarze: Mści się na mnie. Powód? Ma swoją teorię. "Jego arabskie pochodzenie..."

JM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.