Dorota Wellman znika z "Dzień dobry TVN"?! Wszystko przez problemy zdrowotne. Jak jest naprawdę? Mamy komentarz

Dorota Wellman ponoć od dawna uskarża się na ból barku, który uniemożliwia jej normalne funkcjonowanie. "Fakt" podał właśnie, że ze względu na to pod koniec lutego podda się operacji i zniknie z wizji. Mamy odpowiedź stacji.

Dorota Wellman cieszy się niesłabnącą popularnością wśród fanów "Dzień Dobry TVN". Informacja o złym stanie zdrowia prezenterki, która w czwartek obiegła sieć, mogła więc wielu z nich zaniepokoić. Powołując się na osobę z otoczenia gwiazdy, "Fakt" zapewniał, że Wellman czeka operacja barku, przez którą na pewien czas dziennikarka zniknie z anteny.

Dorocie odnowiła się stara kontuzja i ból barku nie daje jej żyć. Zwykłe czynności jak robienie zakupów sprawiają, że przechodzi katusze. Pod koniec lutego czeka ją operacja. Opowiadała w pracy, że przez bark nie mogła nawet spać. To jakiś koszmar. Wszyscy w programie są przygotowani na jej nieobecność, bo zdrowie jest najważniejsze. Dorota jest jednak profesjonalistką i na pewno będzie chciała wrócić na wizję jak najszybciej - można przeczytać na portalu.

Okazuje się jednak, że doniesienia tabloidu niewiele mają wspólnego z prawdą. Paulina Sztych z biura prasowego TVN wyznała, że choć nie wie nic na temat rzekomej kontuzji, zapewniła, że Wellman będzie prowadzić program jak zwykle.

Nie ma żadnych zmian w grafiku Doroty Wellman w "DD TVN" - wyjaśniła.

I całe szczęście! Nie ma chyba bardziej uwielbianej przez publikę prezenterki telewizyjnej. Ani bardziej bezpośredniej! Zobaczcie, jak w grudniu poprowadziła rozmowę z Cezarym Pazurą:

MK