W "Rolnik szuka żony" TVP też wymazało serduszko WOŚP? Sprawdzamy

Czy serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to "znak zastrzeżony' w Telewizji Polskiej? Niestety, wygląda na to, że to symbol niepożądany nie tylko w "Wiadomościach", lecz także w "Rolnik szuka żony".

Radość z ogromnego sukcesu jubileuszowego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyćmiewają niezrozumiałe działania TVP. "Wiadomości" pokazując wywiad z posłem PO Arkadiuszem Myrchem wymazały z jego kurtki symbol WOŚP. Jak alarmują użytkownicy Twittera, to niepierwszy raz kiedy Telewizja Polska działała w ten sposób.

Internauci dopatrzyli się w 10 odcinku 3. serii "Rolnik Szuka Żony" na lustrze w domu pana Tomasza (jednego z uczestników show) charakterystycznego serduszka, które ma zamazany napis "Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy". Niestety, wydaje się być to prawdą. Obejrzeliśmy odcinek i faktycznie: kształt serduszka i jego wielkość odpowiadają naklejce WOŚP.

Rolnik szuka żony. Odcinek 10. seria 3.Rolnik szuka żony. Odcinek 10. seria 3. Screen z Vod.tvp.pl

 ZOBACZ WIĘCEJ SCREENÓW>>>

Oczywiście nie możemy wykluczyć, że to po prostu zwykłe serduszko o lekko nieostrym środku, ani też że pan Tomasz przykleił sobie naklejkę z jakąś niecenzuralną lub obrażającą innych treścią (czyż nie takie napisy zwykle umieszcza się na serduszkach?)... Istnieje też opcja numer 3. Najbezpieczniejsza, bo wydaje się zgodna ze stanowiskiem lansowanym przez prezesa TVP: po prostu w sprawie znów maczał palce Belzebub.

A co na to wszystko TVP? Zwróciliśmy się z tym pytaniem do Centrum Informacyjnego Telewizji Polskiej. Jak tylko dostaniemy odpowiedź, od razu Was poinformujemy, jakie jest stanowisko w sprawie.

ZI

Co się stało z serduszkiem na lustrze pana Tomasza?
Więcej o: