Małgorzata Kożuchowska reklamuje centrum handlowe. Chyba miało być świątecznie. Jak wyszło? Internauci: Pierwsza kobieta papież Polka

Małgorzata Kożuchowska jest twarzą centrum handlowego Bonarka City Center. W sezonie przedświątecznym jej postać ozdobiła billboardy. Ich stylistyka? Nie każdemu się podoba.

Małgorzata Kożuchowska często pojawia się w reklamach, ale do tej pory żadna nie wzbudziła takiego zainteresowania ze strony internautów. Wszystkiemu "winna" jest estetyka zdjęć Bonarki, która nasuwa na myśl obrazy, jakie pojawiają się w kościołach.

Na zdjęciach możemy podziwiać aktorkę w srebrnej, bogato zdobionej sukni. Wszystko było ok, gdyby nie wyrastające z jej pleców skrzydła. Ładne? Nieładne? Internauci uznali, że jest to dość zabawne. Profil "Vogule Poland" zamieścił zdjęcie Kożuchowskiej na Facebooku, a ich fani mieli WIELE ciekawych skojarzeń.

Męczeńska śmierć w kartonach, order, teraz to... Szykuje nam się pierwsza kobieta papież Polka!!!
Jaki kraj taki Kosogłos.
Matka Boska Kożuchowska!

Gwiazda nigdy nie ukrywała, że jest bardzo religijna. Swojego syna nazwała Jan Franciszek - to połączenie imion dwóch papieży, Jana Pawła II i Franciszka. Kożuchowska chętnie opowiada o swojej wierze, a przydomek "Matka Boska Kożuchowska", który nadali jej internauci, pojawia się w jej kontekście dość często (oczywiście tylko w sieci). Nowa reklama na pewno doskonale wpisuje się w ten wizerunek. Szkoda tylko, że przy okazji pojawia się też trochę niezamierzonego efektu komicznego.

A może wcale nie szkoda? ;)

Zobacz wideo

JM