Piłkarze komentują odpadnięcie z Euro. Wpis Kuby Błaszczykowskiego - klasa. Fani: Jesteś wielki!

Robert Lewandowski i Kuba Błaszczykowski skomentowali na Facebooku mecz z Portugalią. Polska przegrała walkę o półfinał Euro 2016, ale to nie koniec walki reprezentacji o kolejne sukcesy.

Euro 2016 dla Polski już się skończyło. Choć ćwierćfinałowy mecz z Portugalią był bardzo wyrównany, przegraliśmy po serii rzutów karnych 5:3. Zarówno Robert Lewandowski jak i inni zawodnicy nie kryli łez. Kapitan naszej drużyny podziękował na Facebooku całej drużynie za włożony wysiłek, a także sztabowi i oczywiście kibicom.

Niestety, kończy się nasza wspaniała przygoda. Walczyliśmy, ale Portugalia w ostatecznym rozrachunku miała więcej szczęścia. Dziękuję całej drużynie za poświęcenie, sztabowi za wielką pracę, a Wam, że cały czas byliście z nami i nigdy nie straciliście w nas wiary. Razem na pewno zajdziemy jeszcze bardzo daleko!

Trzeba przyznać, że Lewandowski kończy optymistycznym akcentem. Wpis Kuby Błaszczykowskiego również świadczy o ogromnej motywacji:

Podnieść się i walczyć dalej.

W zaledwie godzinę post polubiło 260 tys. internautów, a wśród 16 tys. komentarzy było mnóstwo słów uznania i wsparcia. Choć to właśnie Błaszczykowski chybił w rzutach karnych, nikt nie zapomina, że to jego bramki w poprzednich meczach pozwoliły nam zajść tak daleko.

Kuba, cała Polska jest z Ciebie dumna, bo przyczyniłeś się do tego, że zaszliśmy tak daleko. Nie obwiniaj siebie o jedną chwilę, bo ta chwila z Portugalią była między innymi dzięki Tobie! NIE MASZ ZA CO PRZEPRASZAĆ! :) JESTEŚ WIELKI!
Dziękujemy Ci z całego serca. Bez Twojego udziału i zaangażowania nie doszlibyśmy aż do historycznego ćwierćfinału. JESTEŚCIE DLA NAS MISTRZAMI!
Nie ma się po czym podnosić. Możecie spokojnie chodzić z podniesioną głową!

Nic dodać, nic ująć.

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.