18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Co robi medialna "panna nikt", by było o niej głośno? Poszła na Oscary i POKAZAŁA KROCZE

Blanca Blanco, aktorka znana z niezbyt cenionych produkcji, takich jak "Showgirls 2" czy "Bullet", zaliczyła ogromną wpadkę na czerwonym dywanie. Tak dużo chyba nie chciała pokazać. A może jednak?

Oscary to impreza, na którą co roku czekają z niecierpliwością nie tylko fani kina, ale także gwiazdy, które tego dnia mogą zaszaleć z kreacją i przeobrazić się w prawdziwe boginie. I choć obowiązuje stosowny do okoliczności dress code, nawet podczas Oscarów zdarzają się sytuacje, gdy suknie zdradzą swoje właścicielki i "niechcący" odsłonią trochę więcej, niż powinny. Tak właśnie stało się w przypadku niezbyt znanej aktorki Blanki Blanco, która zdecydowała się na mocno wyciętą na biodrze suknię.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Choć przez większość czasu kreacja nie sprawiała jej problemu, gdy tylko aktorka zrobiła nieco większy krok, oczom wszystkich ukazało się nagie ciało Blanco. Wpadkę głośno komentowały zagraniczne serwisy.

Jej eksponująca sukienka pozostawiła niewiele dla wyobraźni przez to, że bieliznę zostawiła w domu - czytamy w "The Sun".
Ups. Blanca Blanco właśnie zaliczyła OGROMNĄ wpadkę z ubraniem na czerwonym dywanie Oscarów - podkreśla "Yahoo Style UK.

Na pewno nie przeszła niezauważona.

MK