Oscary 2017 transmisja. Gdzie oglądać rozdanie nagród?

Oscary 2017. W nocy z 26 na 27 lutego odbędzie się 89. gala rozdania Oscarów. Zobaczcie, gdzie będzie dostępna transmisja.

Oscary 2017. Już w ten weekend, w nocy z niedzieli na poniedziałek (z 26 na 27 lutego 2017) dowiemy się, kto dostanie najbardziej prestiżowe nagrody przemysłu filmowego. Gdzie można oglądać oscarową galę?

Oscary 2017 transmisja w telewizji

W Polsce tylko jedna stacja telewizyjna będzie transmitować rozdanie Oscarów. O 01:55 na kanale Canal+ rozpocznie się transmisja na żywo. Oscary zostaną wyemitowane w paśmie odkodowanym dla wszystkich abonentów nc+ (także dla tych, którzy nie posiadają na co dzień Canalu+ w swoim pakiecie) oraz abonentów wybranych sieci kablowych. Gospodarzem polskiego studia oscarowego będzie Grażyna Torbicka.

Jeżeli nie należycie do tej grupy ludzi, która rok rocznie zarywa niedzielną noc, by z napięciem obserwować wydarzania z Dolby Theatre w Hollywood, możecie obejrzeć skróconą wersję oscarowej gali we wtorek o 21:00. Ten program także będzie dostępny w paśmie odkodowanym oraz - podobnie jak pełna wersja gali - na platformie nc+ GO.

Transmisję z czerwonego dywanu (i tylko stamtąd, bez transmisji samej gali) będzie można oglądać na kanale E! Entertainment. Początek o 23:30.

Oscary 2017 transmisja w internecie

Wręczenie nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej za rok 2017 w Stanach Zjednoczonych wyemituje stacja ABC. Telewizja udostępni stream transmisji live za pośrednictwem swojej strony internetowej. Stream będzie też dostępny na oficjalnej stronie Oscarów.

Relację na żywo z rozdania Oscarów będzie można - jak co roku - śledzić na stronie Kultura.gazeta.pl.

Zobacz wideo

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.