Córka Drew Barrymore dostała ataku histerii w parku rozrywki. Jej reakcja? Mistrzowska

Drew Barrymore w rozmowie z Sethem Meyersem opowiedziała o sposobie na niekontrolowane ataki złości córek.

Drew Barrymore była gościem talk-show Setha Meyersa, gdzie opowiedziała co nieco o blaskach i cieniach macierzyństwa. Obsesją 4-letniej Olive, jednej z dwóch córek aktorki, są... parki rozrywki Disneya. Jednak - jak wyznała gwiazda -  każda wizyta, prędzej czy później, kończy się atakiem złości dziewczynki. Jak sobie wtedy radzi? Oczekiwanie aż furia minie, Barrymore umila sobie robieniem zdjęć. Oczywiście z ukochaną córką:

Drew Barrymore z córkąDrew Barrymore z córką Screen z Youtube.com

Drew Barrymore z córkąDrew Barrymore z córką Screen z Youtube.com

 Te napady złości przychodzą w ciekawych momentach - opowiadała Barrymore. - Nigdy nie wiesz jednak KIEDY. W swoim rodzicielskim arsenale trzeba by mieć z 10 różnych sposobów na ich opanowanie, np: podejście "jestem pełna miłości" albo "teraz jestem mega poważna".
 

Barrymore zapomniała wymienić jeszcze podejście: "a teraz szybko zrób mi zdjęcie", które wydaje się być idealnym uzupełnieniem każdej metody wychowawczej. A jak Wam się podoba sposób aktorki na falę złości u dzieci? Wypróbujecie?

ZI

Więcej o:
Komentarze (68)
Córka Drew Barrymore dostała ataku histerii w parku rozrywki. Jej reakcja? Mistrzowska
Zaloguj się
 • Gość: Anka Pe

  Oceniono 152 razy 136

  Moja córka kiedyś odwaliła taki sam numer w hipermarkecie, bo upatrzyła sobie jakiś bzdurny gadżet, dość drogi. Wiedziałam, że pobawi się 15 minut i trafi to do kosza z resztą zabawek. Był płacz, pad i histeria. No to odeszłam na parę metrów udając, że to nie moje dziecko, ale cały czas obserwowałam sytuację. Po jakimś czasie się uspokoiła, a w domu miała szlaban na rzeczy które lubiła robić. Tydzień. Byłam konsekwentna do bólu, choć serce bolało 😊. Opłacało się. Nigdy już nie powtórzyła tego numeru.

 • Gość: Joulanta

  Oceniono 99 razy 93

  O matko,ile godzin w sumie mój synek przeleżał a różnych chodnikach i w sklepach :) pierw się denerwowałam,dyskutowałam,ale później nauczyłam się tego samego..Spokój,przeczekanie,oddech,kolejny i wytrzymaj..

 • Gość: Martula

  Oceniono 93 razy 91

  Moja córka kiedyś zrobiła taki numer na co mój mąż zaczął panikować, że córce się coś stało, że potrzebne pogotowie i zastrzyk - mała wstał, spojrzała się jak na wariata i jak gdyby nigdy nic wyszła z nami ze sklepu. Do dziś czyli już 4 lata po akcji nie przydarzyło się to ponownie ;D

 • Gość: ludzie nie radzą sobie z wychowaniem

  Oceniono 176 razy 54

  A moja mama przyłożyła mu ścierką i powiedziała " Jeszcze raz mi się położysz...." Bezstresowe wychowanie to wymysł idiotów..

 • w.s3

  Oceniono 53 razy 49

  Wystarczy położyć się obok niej, wrzeszczeć i tupać nogami.
  U mnie
  Syn nagle otrzeźwiał i spytał co robię
  Powiedziałem, że razem się bawimy.
  Natychmiast przestał i nie ma powtórek.

 • Gość: moja rada

  Oceniono 54 razy 48

  olać gó...arza

 • R W

  Oceniono 47 razy 47

  Chyba najbardziej naturalna reakcja w takiej sytuacji

 • Gość: kiwi

  Oceniono 62 razy 46

  Gorzej jak to matka wywinie taki numer bo chce nowe buty i co wtedy biedne dziecko ma robić????

 • speedle

  Oceniono 35 razy 31

  mistrzowskie? Ja bym powiedział zareagowała właściwie, niestety trzeba zignorować złośnika /ce. Minimalne wahanie zostanie od razu wykorzystane przeciwko tobie ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX