Oscary 2016. Cate Blanchett KRÓLUJE na czerwonym dywanie! Suknia? Pokochacie ją lub znienawidzicie

Oscary 2016. Cate Blanchett od lat zachwyca na czerwonym dywanie, a każde jej pojawienie się na czerwonym dywanie podnosi ciśnienie nie tylko u wielbicieli kina. Ci, którzy kochają modę na pewno doceniają odwagę i styl aktorki. Ale czy tym razem nie przesadziła?

Oscary 2106 to nie tylko święto kina, ale i czerwony dywan. A na nim WIELE pięknych aktorek w cudownych sukniach. No i Cate Blanchet , jak zawsze poza kategorią. Piękna, posągowa, a do tego w kreacji, której nie założyłby chyba nikt inny. A na pewno nikt nie prezentowałby się w niej TAK.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Cate przypomniała nam, że jest królową czerwoną dywanu - kometuje "Buzzfeed.com". - Zawsze chodzi tylko o nią. Ale tym razem nie mamy wątpliwości. Naprawdę NIKT na tej planecie nie wyglądałby w kreacji od Armaniego tak idealnie.

Widzicie te detale? Błękitne kwiatuszki mogą kojarzyć się z tandetnymi ozdobami, ale na Cate wyglądają jak najpiękniejsza dekoracja świata. Suknia może się podobać lub nie, ale chyba się z nami zgodzicie. Tylko Blanchett mogła pojawić się w błękicie i nadal aspirować do tytuł najlepiej ubranej gwiazdy wieczoru.

JM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.