"Na Wspólnej". Premierowe odcinki przez całe wakacje! Co się wydarzy?

Tego lata w "Na Wspólnej" nie zabraknie wielkich emocji i zaskakujących wydarzeń. Premierowe odcinki będą emitowane przez całe lato!

Maks walczy z Iloną o opiekę nad małym Wiktorkiem. Niespodziewanie – Wiktorek zostaje porwany! Brzozowski nie ma wątpliwości – to sprawka Zdybickiej. Policyjne śledztwo nasuwa jednak coraz więcej wątpliwości – czy rzeczywiście za porwaniem małego chłopca stoi jego własna matka?

Michał Brzozowski nie kryje swojego szczęścia z powrotu Kingi. Rodzinną sielankę przerywa wspólne spotkanie ze znajomymi. W Januszu, mężu koleżanki Brzozowskiej, Michał rozpoznaje swojego oprawcę z domu dziecka! Z wielką siłą wracają do niego demony z przeszłości i traumatyczne wspomnienia. Brzozowski jest żądny zemsty. Sprawy przybierają zaskakujący obrót W roli Janusza fenomenalny Mirosław Baka!

Wielkie emocje szykują się także u Zimińskich. Znajomość Oli (Marta Wierzbicka) z Błażejem nabiera coraz większego rozpędu. Zimińska zrywa z Klaudią. Danka i Marek wreszcie mogą odetchnąć z ulgą – ich córka znalazła prawdziwe szczęście... Los bywa jednak bardzo przewrotny. Zbieg okoliczności powoduje, że Błażej spotyka Gosię i zaczyna się spotykać z obiema siostrami! Którą z nich wybierze? Czy Ola i Gosia odkryją, że kochają tego samego mężczyznę?

Wakacyjne odcinki "Na Wspólnej" to także gorący romans Agnieszki z młodym aplikantem, Darkiem. Jej zdradę odkryje Rafał. Czy wybaczy Olszewskiej fascynację dużo młodszym kochankiem?

W premierowych odcinkach widzowie zobaczą również powrót Anny Guzik oraz nowe gwiazdy z ogromnym dorobkiem aktorskim.

W "Na Wspólnej" - obok Mirosława Baki - pojawią się m.in. Wojciech Pokora i Piotr Cyrwus! Wielkie emocje, momenty pełne radości i wzruszeń – wszystko to od poniedziałku do czwartku w "Na Wspólnej" o godz. 20:15 na antenie TVN!

Więcej o: