"M jak miłość". Odcinek 1144. Dozorca to psychopatyczny morderca!

W "M jak Miłość" nie czasem pierwsze skrzypce potrafi zagrać szaleństwo. Dozorca okazuje się psychopatycznym mordercą a jego celem Anna!

Czy kogoś może dziwić, że Anna boi się Rafała? W " M jak Miłość " dozorca skutecznie ją osacza. Anna Gruszyńska (Tamara Arciuch) ma liczne powody do strachu. W 1144 odcinku dozorca Rafał (Przemysław Bluszcz) gorąco zapewnia ją o swoim oddaniu. Przekonuje, że gotów jest dla jej szczęścia zrobić absolutnie wszystko. Kobieta nie wie co ma o tym myśleć. Pierwszą reakcją jest lęk.

Dozorca z siedliska już kilka razy próbował zabić Wernera (Jacek Kopczyński). Jest zdeterminowany, a kolejną jego ofiarą może być nieświadoma niczego Anna. W końcu Werner traktował wszystkie ''wypadki'' jako przypadkowe zbiegi okoliczności. Niemniej, Anna czuje się źle w towarzystwie dozorcy. Gdy w 1144 odcinku ''M jak miłość'' Rafał klęka przed nią, Gruszyńska nabiera obaw. Mężczyzna wyznaje jej wprost:

Spełnię każde pani życzenie.

Z jego głową wyraźnie jest coś nie tak. Anna w końcu to widzi. Wkrótce okazuje się, że Rafał jest psychopatycznym mordercą! Prywatne śledztwo Ewy (Dominika Kluźniak) i Marka (Kacper Kuszewski) dowiedzie, że była żona dozorcy, także Anna, cudem przeżyła zamach na swoje życie. Do tego jest podobna do Gruszyńskiej.

1144 odcinek "M jak Miłość" już w poniedziałek, 18 maja o godz. 20.40 w TVP2.

Zobacz wideo

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.