Jennifer Aniston doprowadziła do łez dziennikarza. Tego wywiadu na pewno nie będzie dobrze wspominać

Najgorszy koszmar każdego dziennikarza? BARDZO nieudana rozmowa ze swoim idolem. Właśnie doświadczył tego reporter BBC, a sprawcami całego zamieszania byli: jego redakcyjny kolega i Jennifer Aniston.

Jennifer Aniston jest jedną z tych aktorek, z którymi dziennikarze po prostu uwielbiają rozmawiać. Aktorka jest podobno zawsze otwarta i wesoła, potrafi w kilka chwil rozładować napiętą atmosferę. Kiedy spotkała się z Chrisem Starkiem z BBC - właśnie tak to wyglądało. Ale tylko przez chwilę.

Aniston obiecała bowiem koledze dziennikarza, Scottowi Millsowi z radia BBC1, że pomoże mu wkręcić Starka. Miała udawać urażoną zbyt intymnym pytaniem i sprawić, że ten wywiad będzie jego koszmarem. Rozmowę zaczęli niewinnie. Aniston wspomniała, że pamięta Starka z jednego z wcześniejszych wywiadów, a on wziął to za dobrą kartę. Padły pierwsze, dość nudne pytania o najnowszy film Aniston "Szefowie wrogowie 2", a potem dziennikarz ze zdziwieniem czytał kolejne pytania przygotowane dla niego przez Millisa. Czy chodzi do klubów, jak podrywa facetów i czy zastanawiała się nad napisaniem powieści erotycznej w stylu "Pięćdziesięciu twarzy Grey'a".

Jej wkurzona mina mówiła wszystko. Coraz bardziej przerażony i zdezorientowany dziennikarz nie potrafił wybrnąć z niezręcznej sytuacji. Wtedy pojawił się jego kolega i wraz z Aniston wyznali, że wszystko było tylko "wkrętem". Zobaczcie, jak to wyglądało.

 

aga

Więcej o: