DWIE imprezy, JEDNA para butów. Która stylizacja Honey jest lepsza?

Ulubione buty Honoraty Skarbek

Honey doskonale zdaje sprawę z tego, jak ważne dla młodej wokalistki jest pojawianie się na oficjalnych eventach. Młoda blogerka i piosenkarka jest jedną z gwiazd, która nie opuszcza żadnej imprezy. Gwiazda pojawiła się w ostatni weekend na dwóch pokazach mody w... tej samej parze butów. W której stylizacji prezentuje się lepiej?

Na imprezie w Soho Factory postanowiła wybrać oryginalną stylizację na oficjalne wyjście. Kilka dni przed imprezą wokalistka pochwaliła się na swoim blogu limonkowymi butami od Sama Edelmana. Nie trzeba było długo czekać, by drogie szpilki pojawiły się na czerwonym dywanie. Te ciekawe buty (warte ponad 800 pln!) zestawiła z obcisłą sukienką z super modnymi kwiecistymi printami. Makijaż wyraźnie miał nawiązywać do kolorystyki sukienki. Trzeba przyznać, że wyszło całkiem nieźle.

Honorata SkarbekHonorata Skarbek fot. KAPIF

Na pokaz mody w ramach Warsaw Fashion Weekend gwiazda zdecydowała się zaryzykować i założyła TE SAME buty, narażając się tym samym na negatywne komentarze portali o modzie. Gwieździe nie przystoi przecież pojawić się na imprezie dwukrotnie w tej samej rzeczy. Postanowiłem przymknąć na to oko i ocenić całą stylizację.

Honorata SkarbekHonorata Skarbek fot. KAPIF

Honey postawiła na tzw. "total look" wybierając sukienkę w podobnym intensywnym odcieniu. Całość zdecydowała się przełamać złotą torebką. O ile stylizacja sama w sobie jest ciekawa, to niestety mocny makijaż już nie. Wydaje mi się również, że zdecydowanie lepiej wyglądałaby z rozpuszczonymi włosami, nadając tej letniej stylizacji więcej wakacyjnego luzu. Przez kontrast makijażu ze stylizacją, nie wiadomo jaki zamysł na swój wizerunek miała młoda blogerka. Może chciała przebrać się za limonkę?

Honorata SkarbekHonorata Skarbek fot. KAPIF

Moim zdaniem Honorata błądzi. Nie do końca wie, w jakim kierunku chce iść. Podobnie jest chyba z jej muzyką, ale na tym się już nie znam.

Zdecydowanie wolę pierwszy zestaw. Make-up współgra z kreacją, a buty kontrastują z całym wizerunkiem. A Waszym zdaniem która stylizacja była ciekawsza?

Honorata SkarbekHonorata Skarbek fot. KAPIF

patrick field

Zobacz także:

Honorata Skarbek z grzywką? Fani: TYLKO NIE TO!

Honey vs. Halejcio. Która wyglądała lepiej?

Honey żre się z młodą projektantką! Poszło o SUKIENKĘ

W której stylizacji Honorata Skarbek wyglądała lepiej?
Więcej o:
Copyright © Agora SA