To Joanna Osyda zastąpi Joannę Koroniewską w "M jak miłość"!

Kogo zagra aktorka znana z serialu "Majka"?

Niedawno Joanna Koroniewska po 12 latach pracy na planie serialu "M jak miłość'" zrezygnowała z kultowej już roli Małgosi Mostowiak. Tymczasem twórcy "M jak miłość" obwieścili niedawno, że w rolę nowej Mostowiaczki wcieli się Joanna Osyda, która zdobyła serca widzów w serialu "Majka". Tę postać chciało zagrać aż 40 aktorek, jednak Osyda okazała się bezkonkurencyjna:

Po obejrzeniu materiału z castingu od razu wiedzieliśmy, że to właśnie pani Joanna Osyda powinna zagrać tę rolę. Była najlepsza. Idealnie wcieliła się w kreowaną postać. Cieszymy się na dalszą współpracę i wiele sobie po niej obiecujemy - powiedziała Alina Puchała, wiodąca scenarzystka serialu w wywiadzie na stronie serialu .

Joanna OsydaJoanna Osyda kapif kapif

Również sama Osyda potwierdza, że zagra członkinię klanu Mostowiaków i obiecuje, że z tej roli wywiąże się wzorowa:

Niedawno dołączyłam do najpopularniejszej rodziny w Polsce, rodziny Mostowiaków, mam nadzieję, że obdarzycie mnie taką samą sympatią jak serial, ja ze swojej strony zrobię wszystko, żeby tak było - zdradziła w wywiadzie na stronie serialu .

Portale plotkarskie sugerują, że Osyda wcieli się w postać Małgosi Mostowiak jednak w istocie zagra zupełnie nową postać, która dołączy do rodziny Mostowiaków i Koroniewską zastąpi tylko mentalnie. Zagadka, w jaki sposób Małgosia Mostowiak pożegna się z serialem jest więc wciąż nie rozwiązana. Śmierć w kartonach już była, zachodzimy więc w głowę, na jaki pomysł wpadną teraz scenarzyści. Macie jakieś typy? :)

Joanna Koroniewska.Joanna Koroniewska. fot. KAPIF fot. KAPIF

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.